Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Депутатка ДМР Марта Слотило: "В мутній воді добре рибку ловити..."

Депутатка ДМР Марта Слотило: "В мутній воді добре рибку ловити..."
Розпочалось сесійне засідання Дрогобицької міської ради, як завжди, з протистояння громади та влади - не всі могли потрапити до сесійної зали, оскільки місцеве самоврядування за вказівкою юридичного відділу й надалі "продукувало" злочинний наказ: прикриваючись постановою МОЗу, не впускати нікого з неугодних мерії на сесію, яка, згідно чинного законодавства, є гласною, прозорою і відкритою. Тож усі пленарні засідання мають проходити демократично, не ігноруючи громадськість. Мовляв, каратнин і "червона зона". А те, що самі депутати не дотримувались у сесійній залі карантинних норм, сидячи без маски і відверто плюючи на Закон, нікого з юристів ДМР та помічників мерії не хвилювало...

Як повідомляє Варто-Галицькі новини, на сесії, що відбулася 25 листопада, депутатка ДМР Марта Слотило зачитала звернення, яке було адресоване, зокрема, міському голові Тарасові Кучмі

Народна обраниця від "Слуги народу" п. Марта зазначила, що у Дрогобичі досі не встановлено прозорі правила для отримання громадянами земельних ділянок. Нещодавно у Дрогобичі були прийняті зміни у правила проведення земельних торгів і введено норму, яка зобов’язує кожного, хто має намір взяти участь в аукціоні, отримати погодження виконавчого комітету.

На думку депутатки такі речі обмежують права людей, які мають намір позмагатися за право купити комерційну землю у Дрогобичі.

Також депутатка звернула увагу, що у Дрогобицькій міській раді досі не призначено голову земельної комісії і це, зокрема, гальмує нормальний процес роботи та свідчить про брак відповідальності за процеси у земельній сфері.

Міський голова, коментуючи виступ Марти Слотило, назвав її некомпетентною та зазначив, що відповідальність у земельній сфері несуть секретар міської ради Орест Каракевич та заступник – Ігор Герман.

Своєю чергою, коментуючи народну приказку про те, що "в темній воді добре рибку ловити", депутатка-опозиціонерка нагадала п. Кучмі що кілька місяців у Дрогобицькій міській раді відсутній голова земельної комісії. Степан Кулиняк, який обіймає посаду очільника Дрогобицької РДА, займав посаду голови земельної комісії від початку ради, яку обрали у 2020 році, згодом відмовився від головування у цій доволі непростій комісії. Місце залишається вакантним Правдиві плітки з Ратуші .
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Йой 2 грудня 2021, 14:31
Йой, та Каракевич з Кучмов без масок сидєт :) "червона зона" людоньки... тільки для кого :)
  • Подобається
  • 2
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: