Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища профінансовано проєкт реконструкції парку у Трускавці

З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища профінансовано проєкт реконструкції парку у Трускавці
Протягом останнього часу з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища фінансувалися проєкти реконструкції парків, які є об’єктами природно-заповідного фонду. Це парк у Трускавці, Кам’янці-Бузькій, Судовій Вишні та Жовкві. Загалом, з фонду на такі роботи було виділено понад 10 млн. грн.
Про це повідомляють у пресслужбі Львівської Обласної Ради.

За інформацією ЛОР, у кожній територіальній громаді планують реконструювати парки для дозвілля. Для цього уже провели інвентаризацію та відібрали понад 700 парків у громадах, які розглядаються для відновлення.
До відома: впродовж 5-ти останніх років у Львівській області створено 48 об’єктів природно-заповідного фонду площею близько 22 тисяч гектарів. 5 з них – парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва: "Парк Короля Данила" у Судовій Вишні, "Парк ім. Т. Шевченка" у Мостиськах, "Дублянський парк" у Самбірському районі та парк у Верхньому Синьовидному.
Вже у 2021 році рішенням Львівської обласної ради створено "Міський парк відпочинку "Здоров’я" у м. Золочеві 23 га та збільшено на 11 га площу парку "Снопківський" у м. Львові.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: