Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобичанин Андрій Кондеревич пробіг Нью-йоркський марафон в підтримку України

7 листопада, у день знаменитого на весь світ Нью-Йоркського марафону, розпочався ще один із наймасовіших у світі у світі забігів (див. відео). Теж у Нью-Йорку — українському селищі, розташованому в Донецькій області, всього за кілометр від лінії фронту.

Цьогоріч у ньому взяли участь 25000 учасників. Серед учасників було чимало українців. Від Українського бігового клубу Нью-Йорка, у 50 марафоні Великого яблука цього року брало участь майже 70 українців.
Андрій Кондеревич, дрогобичанин, який вже більше 10-и років мешкає у США, пробіг свій п'ятий марафон. його він пробіг в підтримку України та іншого Нью-йоркського марафону, теж у Нью-Йорку, але в українському селищі, розташованому в Донецькій області, всього за кілометр від лінії фронту.

Останні кілька років захопився бігом і з великим захопленням слідкує за тим, як у рідному Дрогобичі активно розвивається біговий рух і цей доступний вид спорту стає все більше популярним.

За даними відомства Міністерства закордонних справ, пробігти будь-яку дистанцію заради підтримки України може будь-хто в будь-якій точці світу. Маршрут пролягає всього за кілометр від лінії фронту.
За перші три дні проєкт отримав понад 22 тисяч реєстрацій.
До нього долучилися бігуни з 50 країн, зокрема Німеччини, США, Польщі, Сербії, Туреччини, Канади, Швеції, Литви, Марокко, Австрії, Нідерландів, Норвегії, Чилі, Швейцарії, Словаччини, Ірану, Таїланду, Індії, Нової Зеландії, Китаю, Японії та інших.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: