Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Патрулюючи, гваврдійці виявили наркотичні препарати (9 таблеток «Субітексу»)

За добу галицькі гвардійці виявили 36 грамів ймовірних наркотичних речовин, 35 грамів з цієї"знахідки" було виявлено у місті Дрогобичі, де несуть службу гвардійці патрульної роти 2 Галицької бригади Національної гвардії України.

Патрулюючи поблизу вокзалу, гвардійці патрульної роти 2 Галицької бригади Нацгвардії України, запримітили чоловіка, який помітно занервував за появи військового наряду. Під час спілкування було прийнято рішення провести поверхневий огляд. Під час нього було виявлено 30 грамів сухої подрібненої речовини рослинного походження, що зовні нагадувала наркотичну та два пристрої для куріння. На вулиці Богдана Лепкого за схожих обставин нацгвардійці виявили чоловіка, який мав при собі 1 грам речовини, що нагадувала марихуану.


У парку «Новонароджених» нацгвардійці побачили чоловіка, який помітно занервував при появі правоохоронців. Нарядом було прийнято рішення здійснити поверхневий огляд давного громадянина, під час якого було виявлено 9 таблеток субітексу. Чоловіка було затримано та доставлено до Дрогобицького відділу поліції. На місці події працювали слідчо-оперативна група.
Офіцер групи інформації і комунікації Аліна Новікова
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: