Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

За 107 мільйонів гривень виставлено Державною службою геології та надр України на продаж Тинівське газове родовище, що неподалік Дрогобича

Державна служба геології та надр України (голова Роман Опімах) виставила на продаж у системі ProZorro спеціальний дозвіл на користування надрами – Тинівське родовище (в інтервалі глибин від денної поверхні до 400 м; від 650 м – без обмеження по глибині (за виключенням Грушівського родовища). Вартість геологічної інформації – 4 264 386,92 грн (з ПДВ). Вартість пакету аукціонної документації – 72 550 грн (з ПДВ).
Мова йде про промислову розробку Тинівського родовища з розвіданими покладами близько 4 млрд м3 природного газу, яке розташоване на території Дрогобицького та Самбірського районів, в 13 км на північний схід від Дрогобича.

Аукціон з продажу спеціального дозволу на користування Тинівським родовищем відбудеться відбудеться 20 жовтня на електронному майданчику Prozorro.Продажі. Початкова вартість дозволу становить 107 847 350 грн.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:Тинівське газове родовище займає площу понад 58 км2. За попередніми даними державного балансу запасів корисних копалин, на цій ділянці запаси природного газу становлять близько 4 млрд м3.

Спеціальний дозвіл стосується геологічного вивчення, дослідно-промислової розробки родовища з подальшим видобуванням корисних копалин. Термін дії спецдозволу – 20 років.

Дозвіл на дослідно-промислову розробка родовища, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) дається на 20 років (в інтервалі глибин від денної поверхні до 400 м; від 650 м – без обмеження по глибині).

Нагадаємо, у вересні компанія батька голови Львівської ОДА Максима Козицького – Зіновія Козицького ТОВ "Горизонти" отримала дозвіл на спорудження свердловини для видобутку газу у Меденицькій тергромаді.

Також у серпні Державна служба геології та надр видала ТОВ "Горизонти" спеціальний дозвід на користування надрами на видобування нафти і газу (промислову розробку родовищ) з метою видобування вуглеводнів на території Стрийського та Дрогобицького районів Львівської області.

Також БК "Горизонти" перемогла в одному з лотів тендера АТ "Укргазвидобування" на роботи з ремонту нафтогазових свердловин обсягом 120 операцій вартістю понад 200 млн грн.

Варіанти писали про нафто-газовий бізнес родини Козицьких у статті "Фата-моргана Козицьких про енергетичний бізнес Козицьких у статі "Злотокрила повітруля Козицьких".

Додамо, батько голови Львівської ОДА Зіновій Козицький опинився на 40 позиції у рейтингу топ-100 найбагатших українців. Статки Козицького оцінили у 297 млн дол.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: