Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

НЕВДОВЗІ СУДДІ ТАКИ ОТРИМАЮТЬ ДОСТУП ДО ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО ДЕМОГРАФІЧНОГО РЕЄСТРУ

Ще у липні місяці поточного року Вища рада правосуддя відкрила доступ до реєстру автоматизованого розподілу матеріалів. . Як полвідомляє Державна судова адміністрація України, найближчим часом судді мають отримати доступ до Єдиного державного демографічного реєстру.
Це питання обговорили на робочій нараді за участю члена Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Дениса Маслова, заступника голови ДСА України Сергія Чорнуцького та голови Державної міграційної служби України Максима Соколюка


За словами учасників наради, вирішення цього питання, яке триває ще з 2018 року, має бути завершено в найкоротші строки.

Учасники наради домовилися, що найближчим часом має бути вирішено технічні питання підключення, а також узгоджено протоколи доступу та порядок інформаційної взаємодії між ДСА та ДМС України.

До відома: зазначається, що реєстр оновлюється миттєво, відразу після автоматизованого розподілу матеріалів між членами ВРП.

«У ньому вже міститься інформація про автоматизований розподіл матеріалів, які надійшли до ВРП з 9 березня 2021 року», — додали у пресслужбі ДСА України
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: