Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

З нагоди 930-літнього ювілею міста Дрогобича командувач Нацгвардії взяв участь у відкритті оновленої будівлі новоствореного підрозділу


Командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан, голова Асоціації міст України Віталій Кличко, депутатка Верховної Ради України Оксана Юринець, керівниця апарату Львівської облдержадміністрації Ірина Шурпяк, очільники Дрогобицької РДА та Трускавецької ТГ, делегації з міст-побратимів Битума та Нової Каховки, прибули до Дрогобича з нагоди 930-ї річниці Дня міста.

За інформацією комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України, славн6ий Дрогобич відзначав потрійне свято – День народження міста, Різдво Пресвятої Богородиці та День народження підрозділу Національної гвардії України, який дислокуватиметься в Дрогобичі, у відновлених приміщеннях військової частини 3002.

На головний площі міста гості привітали зі сцени Дрогобич та дрогобичан й побажали місту успіху та процвітання.

«Вихідці з Львівщини, і зокрема з Дрогобича, проявили себе як кращі воїни Нацгвардії, Збройних сил України, в тому числі у війні на сході України. Символічно, що День народження підрозділу Нацгвардії в Дрогобичі буде в один день з Днем міста Дрогобича», – наголосив командувач Нацгвардії України Микола Балан у вітальному слові.

Далі заходи продовжились в розташуванні військового підрозділу Нацгвардійців.

Під час урочистого заходу командувач Нацгвардії генерал-полковник Микола Балан зазначив: «Сьогодні уведено в експлуатацію відновлену практично з нуля під ключ будівлю Дрогобицької патрульної роти 2-ї Галицької бригади. Користуючись нагодою та вітаючи Вас зі святом, хочу запевнити, що Національна гвардія України зробить все можливе, щоб на вулицях Дрогобицької територіальної громади панували порядок і спокій».

Покращення житлово-побутових умов особового складу та оновлення інфраструктури є одним з важливих напрямків розвитку Національної гвардії України. Ремонтні роботи проводились за рахунок субвенцій органів місцевого самоврядування Львівської області та Міської цільової програми покращення матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 Національної гвардії України у місті Дрогобичі.

Мер Дрогобича Тарас Кучма під час виступу нагорлосив, що для повноцінного існування підрозділу планують відновити решту споруд та об’єктів інфраструктури.

Нагадаємо, дрогобицька патрульна рота приступила до охорони громадського порядку у місті Дрогобичі в червні 2021 році. Військовослужбовці здійснюють охорону громадського порядку, взаємодіють з працівниками Національної поліції з метою протидіяти вуличній злочинності, миттєво реагують на протиправні дії, оберігають мир та спокій мешканців та гостей міст Дрогобич, Стебник, Борислав і Трускавець. Нацгвардійці несуть службу з охорони громадського порядку спільно з працівниками поліції та у складі самостійних піших патрулів 5 днів на тиждень.

Створення такого підрозділу було ініційовано місцевою владою міста Дрогобича. Мери Трускавця та Борислава підтримали таку ініціативу, оскільки Національна гвардія буде підтримувати в їх містах спокій та порядок.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: