Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

З початку року великі платники податків сплатили 321 млн. гривень військового збору

Упродовж 8 місяців 2021 року підприємства, які перебувають на обліку у Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплатили до державного бюджету 321 мільйон гривень військового збору.
Цей результат є на 52 мільйони гривень більшим, аніж очікувалось.


У серпні великі платники податків Західного регіону перечислили на потреби армії 46 млн гривень. Цей є на 4,2 млн або на 10,2% більшим, аніж у серпні 2020 року.

Нагадаємо, що військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об'єктом оподаткування, відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України, нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку упродовж звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

8,5 млрд гривень надійшло до Державної скарбниці від великих платників податків упродовж 8 місяців 2021 року


З початку 2021 року великі компанії Західного регіону, які обслуговуються в Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, перерахували до Загального фонду Державного бюджету 8,5 млрд гривень.

Цей показник є на 1 млрд гривень або на 14,2% більшим, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Значущим джерелом надходжень до державної скарбниці є податок на додану вартість. Його представники серед великого бізнесу за підсумками 8 місяців сплатили на суму 4,7 млрд гривень. Так, платники податків забезпечили приріст надходжень ПДВ збору, у порівнянні з відповідним nперіодом 2020 року, на суму 240 млн гривень.

По податку на прибуток також відбувся значний приріст. За 8 місяців поточного року податок на прибуток від великого бізнесу склав 2,4 млрд
гривень, що 682 млн гривень або на 38,7% більше, аніж минулоріч.

Окрім того, на 33,7 млн гривень або 4,6% зросли надходження з акцизного податку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.  Великі платники перерахували 763,5 млн гривень акцизного податку упродовж січня-серпня 2021 року.
Cплата військового збору упродовж 8 місяців поточного року склала – 321 млн., що на 32 млн гривень або на 11% більше, аніж у 2020 році.
Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків - 79026, м. Львів, вул. Стрийська, 35
e-mail: lviv_sdpi@ukr.net


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: