Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Відомий художник, іконописець Лев Скоп та Голова КУК в Онтаріо Тарас Багрій стали почесними дрогобичанами

Як повідомляє Дрогобицька міська Рада , очільнику відділу Конґресу українців Канади (КУК) в Онтаріо Тарасу Багрію 9 вересня було присвоєно звання почесного громадяна міста Дрогобич. Відомий  художник, іконописець Лев Скоп та Голова КУК в Онтаріо Тарас Багрій стали почесними дрогобичанами

Левові Скопу – відомому дрогобичанинину, художнику, іконописцю, реставратору, громадському діячеві, Учасникові Євромайдану та волонтеру, – людині, яку знають далеко за межами Дрогобича, також було надано звання почесного громадянина міста.

Зазначається, що відповідне рішення було прийняте 9 вересня в ході чергової сесії депутатським корпусом Дрогобицької міської ради. Як повідомляється, пан Тарас, який народився у Дрогобичі, став почесним громадянином міста «зважаючи на багаторічну плідну працю, громадську і благодійну діяльність та популяризацію Дрогобиччини в Канаді та світі».

За присвоєння Леву Скопу звання почесного громадянина Дрогобича клопотала Рада ветеранів АТО/ООС, зважаючи на його багаторічну громадську і волонтерську діяльність.

Чиновники зазначили, що за присвоєння Тарасу Багрію звання до ради надшили клопотання від Міжнародної Академії футзалу «Рута» та ГО «Волонтерська група «Дрогобич-Захід». Тарас Багрій – відомий громадський діяч української діаспори в Канаді, президент КУК (відділ Торонто) у 2014-2020 роках.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: