Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Чергове відеозвернення фермера Ярослава Бігуняка до громади мiста Дрогобича та його очiльникiв

Вже довгий час ведуться судові спори (щодо погодження технічної документації із землеустрою, тощо), війни між фермерським господарством "Газда ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ГАЗДА ДОБРОДІЯ БІГУНЯКА Я.С та Дрогобицькою міською радою.
Свого часу фермер та керівник господарства, якого дрогобичани іменують "Яблуневий сад", Ярослав Бігуняк звертався до відповідних інстанцій, записував відеозвернення про те, що міська рада Дрогобича блокує проведення державної реєстрації права постійного користування набутою ним земельної ділянки, а саме саду, який розміщено в районі вулиці Самбірської. Мотивує свою позицію - кількома рішеннями суду. Останнє рішення Верховного суду України від 18 червня 2020.
Історія сільськогосподарського кооперативу «Газда» триває з 1993 року. Ще тоді суд зобов'язав виконавчий комітет Дрогобицької міської ради виділити кооперативу земельну ділянку площею 18,9 га.
Межі цієї земельної ділянки, яка мала б належати господарству, досі не встановлені. Розуміючи, що земля є спірною і суди ще тривають, депутати й міська рада продовжує роздавати землю громадянам для будівництва приватних будинків.

Нещодавно п. Ярослав в черговий раз звернувся до містян, мешканців територіальної громади Дрогобича, відповідні інстанції на рівні Києва, Львова про рейдерське захоплення землі фермерського господарства "ҐАЗДА" в м. Дрогобичі міським головою Кучмою Тарасом Ярославовичем, для забудови багатоквартирного житлового кварталу ...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Marianna Kovalchuk 13 вересня 2021, 13:53
якую УСІМ і кланяюся Людям, хто стає на захист Яблуневого Саду в Дрогобичі!
Воїни/Добровольці-стійте на захисті справедливости, законности, професійности, мудрости і чесности, до кінця!
Як говорили наші діди: "Всьо має бути по господарськи правильно і грамотно!"
  • Подобається
  • 3
povbox 15 вересня 2021, 15:59
Нашо то так багато триндіти. Все буде так, як скаже Кучма і "Пропозиція". Всім салют!!!
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: