Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На Дрогобиччині, в межах проєкту «Активні парки – локації здорової України», отримають по 50 тис. грн на облаштування активних парків

Реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», започаткованого Президентом України, має на меті перетворити Львівщину в активного провідника євроінтеграційного курсу України, регіон гармонійного людського розвитку, інноваційно орієнтованої, інтегрованої в національний та світовий простір економіки, безпечного довкілля. В межах реалізації дарного проєкту 18 територіальних громад Львівської області отримають по 50 тисяч гривень на облаштування активних парків.

Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА, активні парки (окремі локації у парках з тренажерами) створять у Бориславі, Бродах, Великих Мостах, Городку, Дрогобичі, Кам’янка-Бузьці, Миколаєві, Новояворівську, Новому Яричеві, Пустомитах, Рудках, Самборі, Сокалі, Старому Самборі, Стрию, Судовій Вишні, Трускавці, Червонограді.

У Дрогобицькому районі активні парки (окремі локації у парках з тренажерами) створять у Дрогобичі, Трускавці та Бориславі. Активний парк – це локація у сквері з тренажерами, де можуть безперешкодно займатись спортом всі, хто цього бажає. На локаціях активних парків також будуть таблички з QR-кодами. Якщо просканувати будь-який, на спеціальному сайті відкривається доступ до відеоуроків на різноманітних локаціях.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: