Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Медичні заклади Львівщини отримали на боротьбу з коронавірусом понад 600 млн грн

Як повідомляє пресслужба МОЗ України, наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19. Отже, залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися. Навчальний процес може організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв:

1. «Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності)
Відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі. Однак варто пам’ятати про протиепідемічні заходи, затверджені постановами головного державного санітарного лікаря України для дошкільних закладів та закладів освіти.


2. «Жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності)
Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог.

Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства.

3. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності)
Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.

Як повідомили у пресслужбі ЛОДА, понад 83% загального обсягу витрат поточного року, а це 539,3 млн грн, спрямували на стаціонарне лікування хворих на COVID-19. На оплату послуг екстреної медичної допомоги виділили 100,8 млн грн або 15,6%, на вакцинацію населення – 9,5 млн грн або майже 1,5%.

В області послуги з лікування хворих на COVID-19 надає 14 медичних закладів, в яких розгорнуто 3285 ліжок.

Підставою надання послуг стаціонарного лікування є покази до госпіталізації в заклад охорони здоров’я або встановлене захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19). Госпіталізація проводиться за наявності скерування сімейного лікаря бригадою екстреної (швидкої) медичної допомоги, шляхом переведення з іншого закладу або самозвернення у разі невідкладного стану.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

povbox 9 вересня 2021, 13:14
Ну і шо з того, що отримала кошти від влади. Львівщина все одно в червоній зоні. Явно з умислом.. :)
  • Подобається
  • 2
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: