Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ПІДТРИМАЙМО ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ГАЗ, ОСКІЛЬКИ ВІН ДОБУВАЄТЬСЯ З НАДР УКРАЇНИ, А ТОМУ Є ВЛАСНІСТЮ НАРОДУ УКРАЇНИ!!!

Відповідно до статті 13 Конституції України "Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.

Люди мають право безкоштовно використовувати газ для обігріву власного житла, використовувати газ для приготування їжі.
А тому я, жива людина, громадянин України, вимагаю від президента Зеленського Володимира Олександровича, який згідно закону зобов'язаний гарантувати людям виконання Конституійних прав, ініціювати процес виконання Конституції та виявити і покарати реальних винуватців ситуації, що склалася.

Конституція України є обов'язковою для виконання, а Президент України є гарантом Конституції України.


Відповідно до VI розділу Декларації про державний суверенітет України, затвердженої референдумом 01.12.1991 року через проголошення Акту Незалежності України, як самостійної Української держави України, статтями 13,14, 142-143 Конституції України визначено статутний фонд ПУБЛІЧНОГО (НАРОДНОГО) ПІДПРИЄМСТВА ДЕРЖАВИ УКРАЇНА. У відповідності до цього та 5 ст. Конституції України Ви і кожен член Вашої сім'ї, починаючи з дітей від народження, проголошені власниками національного багатства держави унітарної республіки України: – власниками землі, природних ресурсів, промислового, наукового, економічного потенціалу України, у тому числі і природного газу, електричної енергії, всіх енергосистем, рухомого і нерухомого майна, комунальних підприємств, організацій, установ, місцевого і державного бюджетів і т.п. Вам, власникам - громадянам всіх національностей України, належить ВИКЛЮЧНЕ (невід’ємне, беззаперечне, невідворотне і невідчужуване, монопольне) право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України, якого ніхто позбавити не може...
...Використання природних ресурсів, в тому числі корисних копалин, природного газу, води, еклектичної енергії, як продукту використання природних ресурсів не на користь кожного громадянина України, а на користь окремих громадян є державною зрадою...
ПІДТРИМАЙМО ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ГАЗ, ОСКІЛЬКИ ВІН ДОБУВАЄТЬСЯ З НАДР УКРАЇНИ, А ТОМУ Є ВЛАСНІСТЮ НАРОДУ УКРАЇНИ!!!
АВТОР (перехід за посиланням) ПЕТИЦІЇ (ініціатор): Жук Сергій Валерійович.
Дата оприлюднення: 12 січня 2021


PS/ Підсумок
Що має український народ на сьогодні? Його (нас усіх) обікрали. Це вже не вперше, але сума вкраденого просто фантастична. При цьому, як часто це буває, ті, хто вкрав, так і не змогли із зиском для себе скористатись вкраденим.

Чинне законодавство, зокрема і Конституція України, має стільки ляпсусів, неузгодженостей та суперечностей, що дивно, як органи державної влади зводять кінці з кінцями. При цьому взагалі не видно дій галузевих міністерств, насамперед – Міністерства юстиції, – спрямованих на радикальні зміни законодавчої бази щодо користування природними ресурсами.

Не відчувається зацікавленості у таких змінах з боку Верховної Ради України. Майже тридцять років не помічали абсурду в чинному законодавстві України і так звані експерти зі світовими іменами, що ставить під сумнів їх кваліфікацію.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: