Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Герой, який прославив Незалежну Україну, випускник Стебницького ліцею №30 Мисько Василь Миколайович

Добровольці та професійні військові, студенти та підприємці, службовці та вчителі пройшли горнило війни на сході України і стали героями. Одним з яких є гордість міст Дрогобича та Стебника - той, хто разом з бойовими побратимами пліч-о-пліч відстоював суверенітет нашої держави, Василь Мисько.
Герой, який прославив Незалежну Україну, випускник Стебницького ліцею №30 Мисько Василь Миколайович
Як повідомляє Герої професійно-технічної освіти Львівщини, випускник Стебницького ліцею №30 Мисько Василь Миколайович народився 22 березня 1982 року у Дрогобичі.
Після закінчення середньої школи навчався у професійно-технічному училищі №30 м. Стебника за професією «оператор ЕОМ, слюсар КВПіА». Лише три місяці попрацював за фахом та був призваний до лав Збройних сил України. Потім продовжив службу за контрактом. Подальше життя пов’язане було з суто громадськими сферами: працював і особистим водієм, і охоронцем, їздив на заробітки до інших країн, одружився, народився син.

На момент подій 2014р. вже був розлученим, жив та працював у Одесі. Обурений діями злочинної влади, приїхав до Києва, вийшов на Майдан та прийняв участь у Революції гідності. У зв’язку з розвитком подій по всій території України, був запрошений до Правого сектора і приймав активну участь у стабілізації ситуації в Одесі та області. Став співзасновником громадської організації «Оберіг-Одеса», діяльність якої була направлена на боротьбу з корупцією та виявленням сепаратистських угрупувань. Був активним учасником подій 2 травня 2014року в Одесі, отримав поранення. Згодом почав займатись інструкторською роботою з підготовки спеціалістів для участі в АТО, навчання проводилось на Миколаївському полігоні Широкий лан. Неодноразово добровольцем приймав участь у спецопераціях в складі 28 ОМБр. За цю діяльність був нагороджений низкою орденів та медалей.
У 2015-2016 роках паралельно почав волонтерський шлях, основною метою якого було забезпечення армії. На тлі цієї діяльності познайомився зі своєю дружиною. Тривалий час працював особистим водієм тілоохоронцем.
Зараз живе у Києві, працює начальником охорони приватної охоронної фірми. Разом з дружиною виховує чотирьох дітей, навчаючи їх бути гідними громадянами своєї держави.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: