Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Галицька бригада Нацгвардії тепер з новим знаком

Військовослужбовці патрульної роти 2 Галицької бригади Нацгвардії України, що дислокуються у місті Дрогобичі, відтепер мають власні нарукавні знаки. Носити його будуть гвардійці у верхній частині правого рукава повсякденної та польової форм одягу. Управління 2 Галицької бригади дислокується у місті Львові, а от окремі її підрозділи у інших куточка західної України. Але шеврон гвардійці бригади будуть мати єдиний для всіх.
Галицька бригада Нацгвардії тепер з новим знаком
У нацгвардійців бригади взятий за основу герб Галицько-Волинського князівства XIII сторіччя із зображенням лева, який розміщений у колі. Нові нарукавні знаки мають кілька варіантів вигляду. Зокрема, оливковий – для польової форми оливкового кольору, оливковий знак із синьою геральдикою – для повсякденної форми одягу. Підрозділи, які виконують завдання з охорони громадського прядку мають синій нарукавний знак із зображенням жовтого лева.
Прес-служба Військової частини 3002 Національної гвардії України
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: