Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Через родинну змову Дрогобицька солеварня, яку оштрафували, не зможе взяти участь в тендерах

Через родинну змову Дрогобицька солеварня, яку оштрафували, не зможе взяти участь в тендерах
Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало

Державне підприємство «Солевиварювальний Дрогобицький завод» та ТОВ «Ірман» за узгодженні антиконкурентні дії в тендері на постачання розчину хлориду натрію для ЛМКП «Львівтеплоенерго» за 2,6 млн грн.

Відповідно до рішення, завод та фірма оштрафовані на 368 тис. грн: ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» – 96 тис, а ТОВ «Ірман» ‒ 272 тис. грн.


Про цю змову учасників на торгах Наші Гроші Львів писали ще у березні 2020 року. Коли виявили, що дрогобицький завод та компанія користувалися однією технікою в підготовці довідок для тендерної документації, оскільки подані документи мають однакові дефекти друку (плями). Під час аукціону учасники не знижували свої пропозиції.

Після новини фахівці з публічних закупівель «Центру громадського моніторингу та досліджень» відправили скаргу до АМКУ. У свою чергу, Антимонопольний комітет встановив, що учасники закупівлі «Солевиварювальний Дрогобицький завод» та «Ірман»: мають родинні зв’язки між власниками одного і працівниками другого, господарські відносини через послуги оренди або купівлі-продажу продукції, ідентично оформлену документацію, завантаження документів в однакові дні з однієї ІР-адреси, незначну різницю у цінових пропозиціях та інше.

Окрім штрафу (РІШЕННЯ
АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОЛЕГІЇ )
конкуренти тепер позбавленні права брати участь у торгах на наступні три роки. Будь-які заперечення до звинувачень у порушенні законодавства Державне підприємство «Солевиварювальний Дрогобицький завод» та ТОВ «Ірман» не подавали.

ТОВ «Ірман» зареєстроване 2008 року в Дрогобичі. Керівницею та власницею фірми є дрогобичанка Катерина Андруневчин. За останні два роки «Ірман» отримало державних замовлень на 4,7 млн грн.

«Солевиварювальний Дрогобицький завод» є найстарішим дрогобицьким підприємством та видобуває сіль за стародавніми методами виварювання з розсолу. Наразі заводом керує Олег Петренко, з 2020 року підприємство перебуває на утриманні Фонду державного майна України.

До відома: «Солевиварювальний Дрогобицький завод» є найстарішим дрогобицьким підприємством та видобуває за стародавніми методами виварювання з розсолу. Наразі заводом керує юрист за фахом Олег Петренко, з листопада 2020 року підприємство перебуває на утриманні Фонду державного майна України.

В Дрогобичі завод хочуть перетворити на туристичний об’єкт. Один із креативних дрогобичан Сашко Небайдужий, користувач соцмережі Фейсбук, вніс щодо відновлення підприємства розумну та економічно вигідну для міста, ідею. Яка, на жаль не сподобалась місцевому самоврядуванню.
Молодий чоловік вважає, що насамперед потрібно привести до ладу виробничу лінію, яка перебуває у доволі занедбаному стані. Сама будівля, де, трудяться працівники та проводяться екскурсії, аварійна: вона руйнується на очах і несе небезпеку для тих, хто знаходиться всередині. Чани з ропою опалюють дровами, які працівники рубають вручну. А вже думати про бізнес, вигідний для владних посадовців: проводити конкурси на логотипи, різні святкові фестивалі на території підприємства та урочисті екскурсії, які наразі проводять в аварійно небезпечних приміщеннях.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: