Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Святослав Кучерявий: "Двоє людей, у яких в Дрогобичі діагностували штамп «Дельта» приїхали із за кордону – США та Великобританії"

За даними ЛОДА, за попередню добу на Львівщині провели 1595 досліджень на коронавірус, з них - 420 позитивні.

За увесь час COVID-19 підтверджено у 75911 осіб. Померло - 2223 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 67528 осіб.
У порівнянні з зафіксованими новими випадками захворювань (420), на Дрогобиччині статистика захворюваністі на COVID-19 доволі низька.

Святослав Кучерявий: "Двоє людей, у яких в Дрогобичі діагностували штамп «Дельта» приїхали із за кордону – США та Великобританії"
За словами заступника начальника відділу з лікувальної роботи Департаменту охорони здоров’я ДМР Святослава Кучерявого, за минулий тиждень в нашому регіоні було виявлено 11 нових недужих на COVID-19. Із них – 8 хворих із Трускавця. Окрім цього, в Дрогобичі зафіксовано 2 випадки нового штаму «Дельта». Як пояснює Святослав Кучерявий, штамп «Дельта» – модефікований збудник ковіду, який протікає у важчій формі. «Дельта» окрім ускладнень на легені, вражає травну систему недужих та протікає у блискавичній формі. Вірус небезпечний ще й тим, що його легко можуть підхопити як діти, так люди молодшого та похилого віку – додають медики.

Двоє людей, у яких в нашому місті діагностували штамп «Дельта» приїхали із за кордону – США та Великобританії. Пацієнти наразі скеровані в обласну лікарню на шпиталізацію, – додав Святослав Кучерявий.

Як пояснюють медики, аналіз на виявлення штаму «Дельта» беруть через ПЛР-тестування. Забір матеріалів скеровують в дві лабораторії – Львівську обласну та для підтвердження результату до Києва.

За словами Святослава Кучерявого, оскільки останнім часом фіксують низький рівень захворюваності на ковід в регіоні – за рішенням Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА №619 від 27 липня 2021 року – Стебницька інфекційна лікарня наразі тимчасово не приймає ковідних недужих. Таких хворих у разі необхідності скеровують у львівські клініки.

Роботу ковідних відділень у регіонах відновлять у випадку досягнення в обласних закладах охорони здоров’я 60% завантаженості всіх ліжок підключених до кисню.

Святослав Кучерявий стверджує, допоки Стебницька лікарня не приймає ковідних пацієнтів, а працює в звичному режимі, у медичному закладі інтенсивно тривають ремонтні роботи. Зокрема працюють над збільшенням точок кисню у палатах лікарні, днями очікують на встановлення кріо цистерни. Паралельно тривають ремонті роботи в інфекційному відділенні установи. Усі роботи планують завершити до кінця вересня – початку жовтня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: