Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Посадовицю Трускавецької міської ради звинуватили в тому, що та привласнила 1,3 млн грн бюджетних коштів

Очільницю відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту Трускавецької міської ради засудили на 7 років позбавлення волі. Суд визнав її винною у заволодінні 1,3 млн грн та втручанні в автоматизовані системи банківського обслуговування.
- Прокурорами доведено беззаперечну вину начальниці відділу бухгалтерського обліку одного із управлінь Трускавецької міської ради, яку обвинувачували у заволодінні чужим майном та втручанні в автоматизовані системи банківського обслуговування (ч.ч. 2, 4, 5 ст. 191, ч. 3 ст. 362 КК України). - Повідомляють у Львівській обласній прокуратурі. Згідно обвинувачення, яке висунуто за ч. 2, 4, 5 ст. 191, ч. 3 ст. 362 ККУ, суд визнав посадовицю винною та за сукупністю злочинів призначив покарання –7 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади строком на 3 роки та з конфіскацією майна. Також задоволено цивільні позови на вказану суму.

Посадовицю Трускавецької міської ради звинуватили в тому, що та привласнила 1,3 млн грн бюджетних коштів
У прокуратурі не вказують назви управління, в якому працювала засуджена, але ZAXID.NET з'ясував, що мова про начальницю відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту. За інформацією на сайті Трускавецької міськради, цей відділ очолює Руслана Звірик.

Встановлено, що у період з 2017 по червень 2020 року підсудна за допомогою персонального комп’ютера входила до автоматизованої системи інтернет-банку, куди вносила відомості щодо розподілу виплат Управління. Так, остання безпідставно вносила завідомо неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення, що підлягав виплаті.

Як наслідок, засуджена заволоділа бюджетними коштами на загальну суму понад 1,3 млн грн.
На судовому засіданні обвинувачена визнала свою вину, пояснивши свої дії важкими життєвими обставинами.

«Чоловік її залишив з двома дітьми та боргами за квартиру і вона в цей період змушена була брати у різних установах кредити, які необхідно було погашати у великих розмірах. Повертати борги вона не могла, тому їй почали телефонувати з банків та погрожувати. Щоб вийти з цієї ситуації, вона вирішила заволодіти коштами таким шляхом», – вказано у вироку суду.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: