Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Незаконне та ганебне рішення Дрогобицької міської ради, яке порушує права людей надане їм Конституцією України, скасоване Львівським окружним адміністраційним судом

Вчора, 30.06.21року Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним рішення сесії Дрогобицької міської ради від 05.01 у.р. "Про обмеження доступу на пленарні засідання сесії Дрогобицької міської ради" (чекаємо на повний текст). Я вже мовчу про те, як брутально "гаспада-муніципали" виштовхували громадських діячів та, зокрема, мене, плюючи на посвідчення члена НСЖУ. Та й, відверто плюючи на Закон, де чітко сказано, що перешкоджання законній професійній діяльності журналістів карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
З приводу доленосного для багатьох мешканців не тільки Дрогобича, а й сіл Дрогобицької ТГ, рішення у соцмережі Фейсбук почалися активні масові обговорення. Незаконне та ганебне рішення Дрогобицької міської ради, яке порушує права людей надане їм Конституцією України, скасоване Львівським окружним адміністраційним судом

Найбільш цікавою для "смакування" була тема про те, що дане рішення дає дорогу проведенню активного досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.364 КК України, за фактом зловживання владою або службовим становищем Дрогобицьким міським головою Кучмою Т.Я.
Дехто з "мудрагелів" під "ніком" висловив припущення, що влада оскаржуватиме своє право - безпричинно не допускати людей на сесійні засідання, виконкоми, і т.д.... Мовляв, буде апеляція... Ну що ж - посміємося з того разом!!! Якщо влада не здатна визнати свою помилку перед своїми ж виборцями - тоді це не влада, а ярмо на шиї багатьох виборців!!!
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

speccor 2 липня 2021, 21:06
Зі всіх територіальних громад району лише Дрогобицька міська рада обмежила допуск на пленарні засідання сесій. Обмежуючи громадянам, і своїм виборцям зокрема, конституційні права,зокрема на ободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань (ст.34 Конституції України).
При цьому, вказане рішення ще й суперечить ч. 17 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», яка передбачає, що сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них крім випадків, передбачених законодавством. Більше того, таке рішення суперечить і Регламенту Дрогобицької міської ради восьмого скликання☝ яким встановлено, що засідання ради, постійних та інших комісій є відкритими, публічними і гласними, крім випадків, передбачених законами України. (ст.4 Регламенту).
  • Подобається
  • 6
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: