Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Традиційне загальноміське свято випускників у Бориславі та Дрогобицькій ТГ

Випускний - це знаменний день в житті кожного школяра. Адже разом з цією подією приходить розуміння, що чарівні безтурботні роки дитинства залишаються позаду. І треба виважено зробити крок у доросле життя з відмінним настроєм!

Днями відбувся святковий випускний вечір для учнів Дрогобицької територіальної громади. З цією подією випускників вітають голови міських рад дирекція, вчителі, батьки. Приєднуємося до привітань і щиро бажаємо молодим людям щастя, долі, успіхів у їхніх зачинаннях.


Вальс. Випускний танець виконують учні 11 кл. ЗЗСО №3, м.Борислав, 2021 р.

26 червня випускники шкіл Дрогобича громади зібрались на площі Ринок, аби разом попрощатись зі школою. Такого яскравого та зворушливого дійства площа не бачила вже сім років.

Було вручено 65 медалей: 45 золотих та 20 срібних.

Двоє дрогобичан цьогоріч продемонстрували максимальні результатами на ЗНО. Це – Назарій Шнайдер, учень Дрогобицького ліцею імені Богдана Лепкого, який отримав 200 балів на ЗНО з хімії, та Іван Зелений, учень Дрогобицького ліцею, який склав на 200 балів ЗНО з біології.

Кожен з них, відповідно до розпорядження міського голови, був внесений в Книгу пошани та отримав грошову премію в розмірі 4 тисячі гривень.

Завершився випускний прощальним вальсом на площі та випущеними в небо повітряними кульками.

Участь в урочистому випускному на площі Ринок взяли близько чотирьох сотень випускників з 12 шкіл Дрогобицької громади. Загалом в цьому році школи Дрогобицької ТГ випустили в доросле життя 640 одинадцятикласників.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: