Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

КОМЕНТАР ОЧІЛЬНИКА ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПРИВОДУ ТОГО, ЧОМУ ВИМИКАЮТЬ НА НІЧ ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ?

Під час чергової Х сесії Дрогобицької міської ради, яка відбулася вчора, 24 червня, і куди мене вкотре незаконно та безпідставно за вказівкою очільника Дрогобицької міської ради Тараса Кучми з невідомих причин, "відмазуючись" недолугими відписками, не допускають, депутат Михайло Задорожний озвучив звернення мешканців, які нарікають на те, що у Дрогобичі почали вимикати на ніч вуличне освітлення. Це створює сприятливі умови для зловмисників і загрожує безпеці громадян.
У відповідь міський голова Тарас Кучма повідомив, що це вимушений крок для економії коштів, оскільки вартість електроенергії зросла вдвічі. Це дозволить закумулювати фінанси для оплати за електроенергію у зимовий період, коли значно коротший день. Крім того, додалися видатки на вуличне освітлення у сільських населених пунктах. Тому було прийняте рішення вимикати освітлення о 01:00, щоб люди встигали дістатися додому після роботи у другу зміну. Та, з огляду на це депутатське звернення, міський голова пообіцяв відшукати можливість продовжити роботу вуличного освітлення ще на годину.
Як варіант економії, депутат М. Задорожний запропонував тимчасово освітлювати вулиці через один ліхтар, але довше. Комунальні служби розглянуть цю пропозицію.
МАТЕРІАЛИ ВЗЯТО З МЕРЕЖІ фЕЙСБУК Ярослав ГРИЦИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: