Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Посла Республіки Узбекистан в Україні Алішера Курманова зацікавили туристичні можливостіТрускавця

Львівщина має великий потенціал у різних напрямах розвитку медичного туризму. Саме це питання нещодавно обговорювали під час робочої зустрічі, що відбулась у Трускавці з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим. Участь в зустрічі взяла начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.
Посла Республіки Узбекистан в Україні Алішера Курманова зацікавили туристичні можливостіТрускавця
«Реабілітація та оздоровлення на Львівщині стають знову доступними для іноземних туристів. Їх приваблює якість медичних та курортних послуг, комфортний клімат та рівень сервісу, які попри основні, пропонують спеціальні постковідні програми для відновлення організму, - наголошує Наталя Табака. - Але чи не найбільший плюс – це природні можливості, на яких базуються наші курорти та санаторії».

Також Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Курманов поспілкувався з готельєрами нашого курорту. Серед готельєрів, які прийшли на зустріч – керівники чи представники готелів та санаторіїв «Шахтар», «Міротель», «Карпати», «Лісова пісня», «Алькор», Клініка відновного лікування професора Козявкіна. Владу Трускавця на зустрічі представляли міський голова Андрій Кульчинський, його заступник, депутат обласної ради Святослав Стефанків, радник міського голови Руслан Пристай, очільник інформаційно-курортного центру Роман Маєвич.
Посол Узбекистану Алішер Курманов заявив, що зацікавлений у тому, щоб громадяни його країни мали можливість оздоровлюватися та відпочивати у Трускавці. Для цього потрібно забезпечити належне авіасполучення Ташкента та Самарканда зі Львовом, посилити інформаційно-роз`яснювальну роботу про можливості Трускавця в Узбекистані, організувати прес-тури, працювати над «wow-фактором», активізувати туристичну співпрацю. Основою співпраці пан Курманов бачить медичний туризм. Ринок Узбекистану є великий, і хоча узбеки відпочивають у Трускавці, але їхня кількість може зрости в рази. Тож над цим потрібно працювати спільно.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: