Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Вартість проїзду у громадському транспорті по місту підскочить до семи гривень

Днями виконком Дрогобицької міської ради, куди з невідомих причин досі не пускають журналістів, порушуючи Закон Стаття 171. Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, прийняв рішення «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті».
Вартість проїзду у громадському транспорті по місту підскочить до семи гривень

Перевізникам, з якими укладено договори на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті Дрогобича, встановлено тариф на перевезення одного пасажира у розмірі 7,00 грн.
Пасажирам, які зареєстровані у населених пунктах Дрогобицької міської ради або фактично проживають (підстава – Акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї) та відповідно до Переліку категорій громадян, яким надано право безкоштовного проїзду, належать до категорії осіб, яким надається право на 20 безкоштовних проїздів, мають право на такі проїзди з моменту отримання «Картки дрогобичанина».
Пасажирам на міських маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, які проводять оплату безготівково за допомогою «Картки дрогобичанина», надано знижку в розмірі 1,00 грн.
Також затверджено Перелік категорій громадян, яким надано право безкоштовного проїзду в автобусах, що працюють на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі (подається нижче).
Перевізникам, не залежно від форм власності, з якими укладено договори на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, забезпечити виконання даного рішення.
Дане рішення набирає чинності з 01.07.2021 року.
Після набрання чинності рішення, вважати такими, що втратили чинність:
– Рішення виконавчого комітету від 20.11.2018 №280 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті»;
– Рішення виконавчого комітету від 17.08.2020 №200 «Про надання знижки на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті».

Перелік категорій громадян, яким надано право безкоштовного проїзду в автобусах, що працюють на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі


1. Учасники бойових дій (в т.ч. АТО та ООС) та бійці-добровольці АТО
2. Особи з інвалідністю внаслідок війни та особа, яка супроводжує інваліда війни I групи
3. Особи (ЧАЕС), віднесені до категорії I
4. Особи-учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії II
5. Особи з інвалідністю I, II групи
6. Особа, яка супроводжує інваліда I групи
7. Батьки загиблого військовослужбовця
8. Члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни
9. Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони , ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, ветерани Національної поліції
10. Реабілітовані особи (реабілітовані, потерпілі від репресій)
11. Діти з багатодітних сімей
!!! За умови пред’явлення багатофункціональної електронної пластикової картки “Картка дрогобичанина” право на 20 безкоштовних проїздів в місяць мають:

– пенсіонери за віком;

– особи з інвалідністю III групи;

– особи, які перебувають у складних життєвих обставинах (за зверненням громадян на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї);

– один з батьків дитини, отримувач допомоги (дитини з інвалідністю віком до 18-ти років);

– опікун (піклувальник) дитини-сироти або дитини позбавленої батьківського піклування.

** Після використання права на 20 безкоштовних проїздів, оплата проїзду для цих категорій громадян здійснюється згідно діючого тарифу.

*** Учні закладів загальної середньої освіти м. Дрогобича під час навчального року з 07:30 до 20:30 за умови пред’явлення учнівського квитка виданого відповідним ЗЗСО – безкоштовно.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Victor Air 9 червня 2021, 13:16
Неадекватний та непутящий голова прикривається ксівою атошника і банановими бандюками, які нагинають під себе неугодних військових, таких же АТОвців. Але, розумна громада має відокремити його заслуги на Сході від зловживання обов'язками посадовця. За участь в АТО подякувати , а за зловживання та нехтуванням законів щодо місцевого самоврядування має настати відповідальність. Адже закон та Конституція для чинуші має бути , як Біблія для вірянина. А коли громада спляча то саме так діє ушльопок. Отже" мухи і котлети" мають бути окремо, як то кажуть в народі.
  • Подобається
  • 2
Степан 9 червня 2021, 14:22
Вартість - 7 грн. А якість перевезення яка? Хіба ціна відповідає якості?
  • Подобається
  • 1
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: