Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Ірина Суховерська та Назар Шнайдер отримають грошові премії від міськрад Львова та Дрогобича.

На Львівщині першими «двохсотбальниками» (випускниками шкіл, які склали зовнішнє незалежне тестування на максимально високий бал) стали Ірина Суховерська з Львівського фізико-математичного ліцею та Назар Шнайдер з ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради.
Ірина Суховерська та Назар Шнайдер отримають грошові премії від міськрад Львова та Дрогобича.
За свої успіхи у навчанні старшокласники отримають грошові премії від міськрад Львова та Дрогобича.


«Міськрада Дрогобича виплатить Назарові Шнайдерові 4 тисячі гривень. Це дуже хороший наш випускник. Він вчився на відмінно з першого класу. І після закінчення школи отримає золоту медаль. Поки що Назар ще не вирішив, куди піде далі вчитися. Але ми думаємо, що він піде в медицину», – розповів директор ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Іван Лепкий.

Трохи більше, 5 тисяч гривень, виплатять львів’янці Ірині Суховерській.

«Сьогодні вже почали перевіряти роботи. І за кілька днів можемо очікувати нових «двохсотбальників», – сказала директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

У відділі освіти повідомляють, що учень Дрогобицького ліцею імені Богдана Лепкого склав ЗНО з хімії та отримав 200 балів. З цією важливою подією відділ освіти вітає колектив Дрогобицького ліцею імені Богдана Лепкого, директора ліцею Івана Лепкого, вчителя Юрія Лучшева та учня ліцею Назара Шнайдера.

«Це підтверджує професійний рівень викладацького складу та впровадження освітянських послуг нової української школи для отримання якісної освіти наших дітей», – наголошує начальник відділу Петро Шев’як.

Нагадаємо: Львівщина має двох з 17 учнів, які здобули 200 балів на ЗНО з хімії, що його проводили 21 травня 2021 року, а 4 червня було оголошено результати.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: