Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Представники ОБСЄ, місією яких є встановлення фактів про ситуацію з безпекою та дотриманням прав людини по всій Україні, прибули з візитом до Трускавця

Нещодавно представники ОБСЄ щодо співпраці заради безпеки громад, прибули з візитом до Трускавця.

Делегація Організації з безпеки та співробітництва в Європі Спеціальної моніторингової місії в Україні на чолі зі спостерігачем Іваном Дудаком (працює в Західному регіоні) прибула з візитом ввічливості до Трускавця. У міській раді представники ОБСЄ поспілкувались з міським головою Андрієм Кульчинським.


Моніторингова місія не вперше на теренах нашого міста, адже активно моніторить регіон з 2014 року, відколи розгорівся збройний конфлікт на Сході нашої Держави (на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ). Головним завданням місії є встановлення фактів про ситуацію з безпекою та дотриманням прав людини по всій Україні та ін. Цілі - це сприяння зниженню напруженості та забезпечення стабільності й безпеки по всій країні, а, також, сприяння щодо покращення добробуту цивільного населення, яке постраждало внаслідок конфлікту на Сході України.

На зустрічі торкнулись таких тем, як завершення реформи децентралізації, потоків туристів, наявність різних конфесій на території Трускавця, роботи та швидкого реагування поліції, функціонування охорони здоров’я, гендерної політики в раді, процентного співвідношення національностей, а, також, проживання на території ОТГ внутрішньо переміщених осіб з Донбасу чи Криму та їхнє тут становище. Андрій Кульчинський, в межах повноважень, та базуючись на найновіших відомостях відповів на запитання представників ОБСЄ. Виглядає так, що наше місто тай уся громад, має імідж комфортної та безпечної, оскільки гості самі відзначили це, порівнюючи з іншими громадами, які не до кінця розібрались у сферах охорони здоров’я та безпеки, зокрема, і через фінансову неспроможність.
Наприкінці зустрічі сторони обмінялись інформаційними сувенірами та виявили бажання поспілкуватись знову, якщо на те буде можливість.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: