Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

В с. в с. Довгому Гірському Східницької територіальної громади збудують гідроелектростанцію, спорудженою за передовими німецькими технологіями.

У Східницькій громаді, в селі Довге-Гірське, планують реалізувати інноваційний проект – будівництво гідроелектростанції на річці Стрий, потужністю МГЕС 1 МВт.

З метою відвідати місце реалізації Інноваційний проекту - будівництво гідроелектростанції на р. Стрий потужністю МГЕС 1 МВт, яка відповідатиме всім екологічним критеріям та стандартам, що відповідають жорстким природоохоронним критеріям світу та України, 25 травня Східницький селищний голова Іван Піляк здійснив робочу поїздку в Довге Гірське.


Проект розроблений німецькою компанією DR. HUTAREW & PARTNER international (ТзОВ «Гутарьов та Партнери Україна» – філія на Україні)При проектуванні приймали участь Національна академія наук України, Інститут гідробіології та Басейнове управління водних ресурсів. Міні-ГЕС потужністю 1 МВт в с. Довгому Східницької територіальної громади Дрогобицького району стане в Україні першою гідроелектростанцією спорудженою за передовими німецькими технологіями. Тож вплив на екологію від її діяльності буде мінімальний. Окрім будівництва гідроелектростанції інвестори планують провести зариблення річок, будівництво човникової станції та вкласти значні кошти у розвиток інфраструктури села. І хоч роботи із будівництва міні-ГЕС у Довгому Гірському ще не розпочалися, інвестор уже розпочав вкладати кошти у будівництво Народного дому. Під час перебування у Довгому Гірському Голова Східницької ОТГ Іван Піляк мав ділові перемовини із інвестором проекту Дмитром Нікуліним, директором ТзОВ «Гутарьов і партнери» в Україні Русланом Гречкосієм та директором «Довге РІВЕР РЕЗОРТ» Віктором Стецьком.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Туз 27 травня 2021, 11:02
Ото голова, дбайливий господар, а не гестапо з вусами, яке обклалося "фруктовими" авторитетами та вихідцями КГБістів.
  • Подобається
  • 1
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: