Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Чи вдасться батькам та соціально-свідомим громадянам відстояти рідний навчальний заклад - гімназію № 15 імені Степана Бандери?


Питання щодо об’єднання двох навчальних закладів (на той час ще ЗОШ № 3 та ЗОШ № 15 на матеріальній базі ЗОШ № 3) розглядалося ще у 2011 році. Тоді батьки, педколектив та соціально-свідомі громадяни змогли відстояти навчальний заклад, мотивуючи тим, що протягом багатьох років ЗОШ № 15 м.Дрогобича вважається родинною школою і має в місті свій власний педагогічний рейтинг, в місті сформована позитивна батьківська думка про високий рівень навчання і виховання учнів. В школі працюють національно свідомі вчителі, які завжди підтримують національно-патріотичні і державницькі сили.

Чи вдасться відстояти свої вимоги соціально-свідомим громадянам, батькам дітей, які навчаються у гімназії №15 ім. С.Бандери і вже вдруге чисельно зібралися на акцію протесту під стінами дрогобицької ратуші?
Цього разу, аби не дати владним чиновникам та зацікавленим особам припинити діяльність юридичної особи гімназії №15 імені Степана Бандери Дрогобицької міської ради Львівської області шляхом приєднання до Ліцею № 3 імені В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області. Враховуючи те, що на сьогоднішню сесію Дрогобицької міської ради вже винесено проєкт рішення “Про реорганізацію Гімназії № 15 імені Степана Бандери Дрогобицької міської ради Львівської області”.

Свій протест мітингувальники мотивують тим, що вчителі школи постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вносять завжди щось нове, стараються зробити шкільне життя учнів цікавим, насиченим і змістовним. Між учительським і учнівським колективами панує атмосфера щирості і довіри. Батьки завжди радо допомагають школі в ремонті навчальних кабінетів, приміщень – фінансово, матеріально і своїми руками облаштовують кабінети.


Мотивація дрогобицької влади "залізобетонна": мовляв, річ у тім, що такі школи не отримують освітньої субвенції з державного бюджету. Відтак, громади, які не мають своїх коштів і не можуть самі утримати школи, змушені їх закривати або об’єднувати до інших.
Мітингуючі щодо цього мають власну думку - гімназія №15 є їх рідний навчальний заклад, а щодо запропонованого приміщення ліцею №3 вони мають багато застережень. Зокрема, батьків лякає той факт, що в цій будівлі холодно і незатишно, класи, куди перейдуть їхні діти – невідремонтовані, на автодорозі перед ліцеєм – дуже щільний рух транспорту, а в сусідньому парку культури та відпочинку збираються наркомани та алкозалежні особи.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: