Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Чоловік, який стоїть на психіатричному обліку із важким діагнозом психічного захворювання, поперевертав ікони та потрощив майно церкви.

Вчора, 25 травня, між 13-ю та 14-ю год. дня, у Катедральному соборі Пресвятої Трійці м. Дрогобича трапився доволі неприємний інцидент. До храму зайшов неадекватний чолов'яга, який деякий час сидів і молився, а згодом різко підвівся та з криком почав перевертати ікони, Євангеліє, трощити підсвічники та перекидати церковний інвентар. Порозбивав вази з квітами, тощо. Постійно кличучи Бога, він трощив та ламав усе, що потраппляло йому під руку.

Очевидці події, котрі в цей час були в церкві, а це побожні жінки, вибігли із храму та почали кликати на допомогу. Завдяки їм та небайдужим перехожим, які на крик про допомогу забігли до храму, особу, що неадекватно поводила себе, вдалося повалити на підлогу та утримувати до приїзду наряду поліції. Неадеквата скрутили та передали в руки поліції – екіпажі якої оперативно приїхали на виклик.

Правоохоронці потрактували хуліганські дії чоловіка як акт вандалізму.

На затриману особу склали відповідний протокол і написали заяву про вчинення хуліганських дій. Правоохоронцям вдалося встановити особу затриманого: це - дрогобичанин, який стоїть на психіатричному обліку із важким діагнозом психічного захворювання.
Фото Світлани Клюй
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Victor Air 26 травня 2021, 16:43
Курва, шо тосі діє... Та тута "Муніципальна варта" знаходит сі мінуту ходи від собору Трійці. Ще й мают договір про охорону території і церкви... Розірвіт, ксьондзи, тутой договір, бо муніципали не виконуют своїх безпосередніх обов'язків. Поліція швидше приїхала, ніж "Варта" зреагувала. Нашо їм ті монітори і камери спостереження в приміщенні? Хто за тим пильнує?
  • Подобається
  • 4
speccor 27 травня 2021, 13:14
Чому хвалені муніципали церковне майно не вберегли? Така "стильна" на сьогодні вакансія як " муніципал" чи "охоронець" порядку та безпеки у місті не примножує... Тільки вміють, що тіла владних чинушів і проплачених депутатів охороняти.
  • Подобається
  • 2
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: