Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Гімназії №15 імені Степана Бандери Дрогобицької міської ради рішенням владних мужів може припинити діяльність юридичної особи


24 травня освітяни та батьки дітей, які навчаються у гімназії №15 ім. С.Бандери чисельно зібралися на акцію протесту під стінами дрогобицької ратуші. Через те, що на чергову сесію Дрогобицької міської ради винесено проєкт рішення “Про реорганізацію Гімназії № 15 імені Степана Бандери Дрогобицької міської ради Львівської області”.


Відповідно до проекту документу пропонується з 01 вересня 2021 року припинити діяльність юридичної особи Гімназії №15 імені Степана Бандери Дрогобицької міської ради Львівської області шляхом приєднання до Ліцею № 3 імені В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради Львівської області.
Фактично, мова йде про закриття гімназії №15.
Чиновники з ратуші переконують, що саме брак коштів в галузі освіти та поступове зменшення кількості учнів через погіршення демографічної ситуації спонукають владу до пошуку шляхів оптимізації видатків. Мовляв, витрати на одного учня в рік в школі №15 складають 28,6 тис грн, що вище середнього показника міських шкіл 23,7 тис грн. Це призвело до того, що з інших шкіл знято 240 тис грн субвенції і скеровано на зарплату вчителям у гімназію №15.

Батьки учнів, які також є випускниками вещезгаданого навчального закладу, стверджують, що гімназія №15 є їх рідний навчальний заклад, а щодо запропонованого приміщення ліцею №3 вони мають багато застережень. Зокрема, батьків лякає той факт, що в цій будівлі холодно і незатишно, класи, куди перейдуть їхні діти – невідремонтовані, на автодорозі перед ліцеєм – дуже щільний рух транспорту, а в сусідньому парку культури та відпочинку збираються наркомани та алкозалежні особи.

Нагадаємо, що до 1 вересня 2021 року у Львівській області закриють 18 шкіл, а ще 22 понизять у ступені. Такі рішення прийняли деякі місцеві громади, оскільки у цих навчальних закладах вчиться дуже мало дітей. Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска пояснив таке рішення місцевих громад труднощами з фінансуванням шкіл, де вчиться мало учнів. Мова йде насамперед про шкільні філії, де навчається 5-25 учнів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Вже не москаль 24 травня 2021, 17:40
Та це ж містер Козелкін інститутом міста править . Феодал місцевого рівня великий маг ПРОЄКТІВ та ЄВРОПЕЙСЬКИХ ГРАНТІВ. Теперішня команда в ратуші неабияка спритна виявилась по відмиванню бабла . Якщо хтось посміє заперечити то головний ушльопок морду натовче недурно біля Кличка тусують. Диву даюсь чи нажруться вони вже того бабла коли - небудь чи може подавляться. БО ВСІ ПІД БОГОМ ХОДЯТЬ і бідні і багаті, і Чави з його тітушками та ботофермою Іванною Шевчук, і Жирнюки . Останні великий "внесок" внесли на "благо" міста. Чи ні?
  • Подобається
  • 4
Олег 24 травня 2021, 21:22
Наша місцева влада озвучує, що вимушені закривати школи, так як немає коштів утримувати !
Так давайте порахуємо скільки собі любимі чиновники, а це міський голова, його заступники визначили для себе річні зарплати, а також додамо зарплату В.Кондзьолки директора "Інститут міста Дрогобича".
Також додамо кошти, які міський голова витрачає на покупку нових бусів і позашляховиків щоб возити свої "п'яті точки".
З таких розрахунків вбачається, що на їхні зарплати можна утримувати не одну школу !!!
Ганьба такій владі !!!
  • Подобається
  • 4
Туз 27 травня 2021, 11:06
оптимізація оптимізацією, а школи зберігати треба ;)
  • Подобається
  • 2
Юрій 27 травня 2021, 11:28
міська влада нічого не робить стосовно належного забезпечення прав громадян. Навпаки, їх ущемляє. А з гімназією №15 чинять несправедливо - чому батькам не дати право вибору, адже в умовах недофінансування і суцільного скорочення не можна вирішувати проблеми школи № 3 за рахунок педколективу ЗОШ № 15.
  • Подобається
  • 3
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: