Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Тарас Кучма натхненно воює з жінкою-волонтером!!!

Вчора, 18 травня, на черговому засіданні Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини було заслухано питання щодо підтримки громадської активістки, волонтера, приватного нотаріуса Дрогобицького міського нотаріального округу Олену Куртяк, яка відома серед політичних та громадських діячів своєю непохитністю та принциповою позицією щодо узурпації влади чинним головою Дрогобицької міської ради Тарасом Кучми. Якраз п. Олена є однією з тих, яка протистоїть деспотичному режиму прокучмівської влади. А оскільки ця мужня, вольова жінка, ще й добре, як то кажуть юридично "підкована", то пан мер не знайшов ніяких більш гуманних методів, як "змести" неугодну владі активістку зі свого шляху.

19.04.2021р. за №3-35/3791 Дрогобицький міський голова Тарас Кучма звернувся листом–скаргою про недотримання, на його думку, приватним нотаріусом Дрогобицького міського нотаріального округу Оленою Куртяк правил професійної етики нотаріусів і просить анулювати свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю О. Куртяк. І позбавити людину права заробляти собі та своїй сім'ї на шмат хліба.

У заяві-зверненні, яке було прийняте на засіданні Координаційної Ради, йдеться про те, що вчинок п. Кучми, який звернувся листом–скаргою про недотримання, на його думку, приватним нотаріусом Дрогобицького міського нотаріального округу Оленою Куртяк правил професійної етики нотаріусів і просить анулювати свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю О. Куртяк, є негідним. Редакція Лайф Інфо повністю поділяє думку Координаційної ради. Воювати з жінкою не личить міському голові, ще й АТОвцю... Цей вчинок взагалі не є гідним для чоловіка!

Одночасно, як ідеться в заяві, майже ідентичною заявою–скаргою звернувся до відповідних інстанцій голова громадської організації «4.5.0. Військово патріотичне виховання молоді» Мулярчук О.Ю. (керівник готелю «Тустань» в КП «Дрогобицький ринок»), якою теж просить анулювати таке свідоцтво, тобто позбавити людину права на працю, яке гарантоване Конституцією України. Щоправда, через декілька днів, коли зміст цієї скарги став відомим керівним органам і членам ГО «4.5.0.», які висловили свою незгоду та обурення у зв’язку з подачею такої скарги одноосібно п. О. Мулярчуком, дана заява–скарга була відкликана у такому ж порядку.

З приводу таких листів–звернень з проханням позбавити Олену Куртяк права на професійну діяльність, анулювавши свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю, члени Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, яка існує та здійснює свою діяльність з 1989 року, до складу якої входить 6 (шість) політичних партій і 15 (п'ятнадцять) громадських організацій, не погоджуються, висловлюють наступну думку та оприлюднюють свою позицію.

- Пані Олена КУРТЯК є відомою на Дрогобиччині позапартійною громадською діячкою з активною громадянською позицією, яку не боїться висловлювати та оприлюднювати. Вона матір чотирьох дітей. Олена КУРТЯК – грамотний юрист-нотаріус, надає постійну і безоплатну
професійну правову допомогу учасникам АТО/ООС. Співзасновниця та активна учасниця Громадської ініціативи «Дрогобич SOS–Допомога Армії» – найпотужнішої допомогової волонтерської організації у Дрогобицькому районі, яка з перших днів війни на Сході України підтримувала українських військових і допомагала їм усіма можливими способами. Доречно зауважити, що допомогою «Дрогобич SOS» неодноразово користувався у 2014–15 роках Тарас Кучма, коли він ще до обрання міським головою, був медичним волонтером батальйону ім. Кульчицького Національної гвардії України.
За свою сподвижницьку і безкорисливу діяльність Олена КУРТЯК була неодноразово відзначена різними грамотами, подяками і нагородами, останньою з яких була Відзнака Командувача ООС «Козацький Хрест» ІІІ-го ступеню Наказ № 911 від 27.11.2020, (копії документів додаються).
Відзначаємо, що пані Олена має зразкову професійну репутацію та своєю чесною, сумлінною діяльністю нотаріуса здобула повагу багатьох мешканців міст Дрогобича, Стебника і Дрогобицького району.
Олена КУРТЯК є корінною дрогобичанкою і належить до знаного у нашому місті інтелігентного роду. Попри велику сімейну завантаженість, оскільки є матір’ю чотирьох дітей, вона є громадсько активною, вболіває за своє місто і, як будь-хто інший з його жителів, має право схвалювати /обурюватися чи висловлювати згоду/незгоду з діями керівництва міста. Звертаємо вашу увагу на те, що п. Куртяк звернулася Заявою до міського голови як мешканка міста Дрогобич, а не як нотаріус (!!!). З огляду на це апелювання Т. Кучми до «Правил професійної етики нотаріусів України» є зовсім недоречною і спекулятивною. Саме тому фраза міського голови «О. Куртяк, використовуючи свій статус нотаріуса, приймала активну участь у виборчій кампанії 2020 року…» є вкрай абсурдною та обурливою, бо заперечує її конституційне право на вільне висловлення своєї думки, вільного вибору та критики публічних осіб, які виконують функції держави і місцевого самоврядування. А те, що даний лист–наклеп написаний на офіційному бланку Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради лише ганьбить орган місцевого самоврядування Дрогобицьку міську раду.
На нашу думку Дрогобицьким міським головою, Тарасом Кучмою, керує лише особиста неприязнь, зневага і помста тим людям, які дозволяють собі публічно критикувати очільника громади, такі дії є непоодинокі, і стають системними.
Координаційна рада Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини вважає, що клопотання міського голови Т. Кучми є необґрунтованим, безпідставним та упередженим і не має відношення до професійної діяльності нотаріуса Олени КУРТЯК.
У своїй професійній діяльності Олена КУРТЯК дотримується чинного законодавства України, сприяє утвердженню та практичній реалізації принципів верховенства права та законності, застосовує всі свої знання і професійну майстерність для належного захисту прав та законних інтересів фізичних і юридичних осіб. Олена КУРТЯК є чесною і порядною, не вдається до омани, погроз, шантажу, підкупу, поважає права, свободи, законні інтереси, честь, гідність, репутацію та почуття осіб, з якими вона спілкується. Дотримується морально-етичних зобов’язань, захищає інтереси людини, суспільства і держави, дотримується вимог закону, сприяє утвердженню в суспільстві віри у закон і справедливість !!!
На підставі вищенаведеного вбачається, що нотаріус Олена КУРТЯК забезпечує довіру суспільства та громадян до нотаріусів, підвищує авторитет нотаріату та репутації нотаріусів.
Висловлюємо підтримку і респект мужності, сміливості, громадянській активності і професійній діяльності Олени КУРТЯК.
Тарас Кучма натхненно воює з жінкою-волонтером!!!
Прийнято на черговому засіданні Координаційної ради БНДС Дрогобиччини, протокол 3 від 18.05.2021р.
Голова Координаційної ради Олег БАЛОГ
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

про що можна говорити 19 травня 2021, 15:10
Про яку повагу з боку мера може йти мова? Неодноразово люди розповідають, як кучма їх посилав на три букви... І мера Стебника також. Хіба це вчинок гідний міського голови? АТОвця, медпрацівника... Та й взагалі, культурної людини?
  • Подобається
  • 4
Дрогобицький правдолюб 19 травня 2021, 15:18
Дон кучмот воює з багатьма жінками - медпрацівницями, громадськими активістками, журналістками. Воював свого часу з Марічкою Кульчицькою. Та виявилася йому не по "зубах". Навіть з Надьою Лисенко не склались професійні відносини :)
  • Подобається
  • 3
Zauber 19 травня 2021, 16:12
За то з пашою-цвіркуном склались, любітєльом кокс нюхати
  • Подобається
  • 3
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: