Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк ініціював підготовку позовних заяв щодо заборони затвердження проектів землеустрою на відведення земельних ділянок в селах, які увійшли в Дрогобицьку територіальну громаду.

14.05.2021р. відбулось чергове засідання Громадської ради при Дрогобицькій РДА. Порядок денний був насичений і відповідно відбулась жвава дискусія по питаннях, які розглядались на засіданні.
Голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк ініціював підготовку позовних заяв щодо заборони затвердження проектів землеустрою на відведення земельних ділянок в селах, які увійшли в Дрогобицьку територіальну громаду.
Розглядались питання стану вакцинування мешканців району, стану дорожнього покриття на сполученні Дрогобич-Старе Село-Снятинка-Залужани-Воля Якубова, завершення облаштування тротуарів в с. Лішня, продовження робіт по новій дорозі Дрогобич-Трускавець.

Найбільше часу зайняла дискусія щодо конфліктної ситуації по забороні затвердження проектів землеустрою на відведення земельних ділянок в селах, які увійшли в Дрогобицьку територіальну громаду.


Присутній на засіданні голова Дрогобицької райдержадміністрації Степан Кулиняк повідомив, що він звернувся до Дрогобицької міської ради з пропозицією не приймати вказані рішення, так як мешканці громади звернулись на адресу райдержадміністрації з колективним зверненням. С.Кулиняк ініціював підготовку позовних заяв з метою скасування останніх рішень в судовому порядку. В той же час, розуміючи, що судовий процес є тривалим і маючи бажання врегулювати дану ситуацію в найкоротші терміни, голова РДА підготував проекти рішень з метою їх розгляду на найближчій сесії міської ради.

Члени громадської ради закликали усі сторони конфлікту до порозуміння та застосування усіх правових механізмів для врегулювання даної конфліктної ситуації.

На засіданні також були розглянуті і інші не менш важливі питання щодо забезпечення нормальної життєдіяльності Дрогобицького району.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Victor Air 17 травня 2021, 14:50
молодець, Степан, мочи тих ратушних дегенератів :)
  • Подобається
  • 3
speccor 17 травня 2021, 21:09
Інформаційний портал депутатів львівської міської ради. Проєкти ухвал, оприлюднені у 2021 році
https://www.lvivrada.gov.ua/informacia/proekty-uhval/item/9306-proyekty-uhval,-oprylyudneni-u-2021-roci
  • Подобається
  • 3
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: