Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

З п'яти гривень - аж вісім!!!! Тож хочеться, щоб ціна відповідала якості...

З березня по квітень поточного року відділ економіки Дрогобицької міської ради проводив консультації щодо тарифів на проїзд у громадському транспорті. І вже в березні місяці керівництво підприємства "Дрогобицьке АТП", яке займається перевезеннями у місті, звернулося до міської влади з проханням переглянути тариф на пасажирські перевезення на автобусних маршрутах у Дрогобичі.

Серед причин тоді назвали те, що ціна у 5 гривень встановлена ще у листопаді 2018 році і більше не покриває фактичні витрати на організацію перевезень. Адже за цей час зросла вартість паливно-мастильних матеріалів та інших матеріалів, зросли витрати на утримання автопарку та обслуговування валідаторів для безготівкової оплати за проїзд, систем GPS та інформаційних моніторів.


Окремо у проєкті рішення встановлюється перелік категорій громадян, яким надано право безплатного проїзду в автобусах та стимулюється використання «Картки дрогобичанина», адже пасажирам, які проводять оплату безготівково за допомогою «Картки дрогобичанина», надається знижка у розмірі однієї гривні.

Також за умови пред’явлення “Картки дрогобичанина” право на 30 безплатних проїздів в місяць мають: пенсіонери за віком, особи з інвалідністю III групи, особи, які перебувають у складних життєвих обставинах, один з батьків дитини, отримувач допомоги (дитини-інваліда віком до 18-ти років);опікун (піклувальник) дитини-сироти або дитини позбавленої батьківського піклування. Після використання права на 30 безплатних проїздів, оплата проїзду для цих категорій громадян здійснюється згідно з чинним тарифом.

На жаль, найчастіше підвищення вартості проїзду зовсім не впливає на покращення якості надання послуг. На маршрутах курсують застарілі транспортні засоби, некомфортні, брудні, абсолютно відсутній низькопідлоговий інклюзивний транспорт, доступний для всіх пасажирів.

А хочеться, щоб ціна відповідала якості.

Перелік категорій громадян, яким надано право безплатного проїзду, згідно з проєктом рішення виконавчого комітету:
1. Учасники бойових дій (в т.ч. АТО та ООС) та бійці-добровольці АТО
2. Особи з інвалідністю внаслідок війни та особа, яка супроводжує інваліда війни I групи
3. Особи (ЧАЕС), віднесені до категорії I
4. Особи-учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії II
5. Особи з інвалідністю I, II групи
6. Особа, яка супроводжує інваліда I групи
7. Батьки загиблого військовослужбовця
8. Члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни
9. Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони , ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
10. Реабілітовані особи (реабілітовані, потерпілі від репресій)
11. Діти з багатодітних сімей.
На разі, тариф на проїзд у громадському транспорті, згідно з затвердженим рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради №280 від 20.11.2018 року складає 5 гривень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

VASYL MYKYTYN 12 травня 2021, 15:58
А одне місце їм не склеїться? Здирники!
 • Подобається
 • 3
Маряна 12 травня 2021, 16:00
Востаннє вартість на проїзд у маршрутках піднімали у 2018 році – слідом за зростанням цін у комунальному транспорті і з аргументами про здорожчання палива. Основною причиною підняття цін маршрутники називають суттєве зниження пасажиропотоку в зв’язку карантинними обмеженнями. Приватні перевізники наголошують, що зазнали суттєвих збитків навесні, коли через карантин заборонили рух громадського транспорту. При цьому після пом’якшення обмежень багато людей продовжили працювати дистанційно і, як наслідок, пасажиропотік зменшився десь наполовину.
 • Подобається
 • 3
До Маряни 12 травня 2021, 16:06
А не занадто?.. Подивіться, які латані-перелатані маршрутки нас обслуговують? Люди, зараз тепло, пересідайте на велосипеди, великої популярності набувають електросамокати, ходіть пішки, це дуже корисно, та й скільки того Дрогобича. Тільки коли не буде пасажирів ті срані перевізники задумаються.
 • Подобається
 • 5
Мешканець Дрогобича 12 травня 2021, 16:16
А в брудних, страшних смердючих маршрутках не треба їздити. Пішки пройтись - корисно для здоров'я. Понабудовували тих АТБ, Мульоромашок, інших супермаркетів... Тож усе необхідне доступне споживачам у кожному житловому секторі та районі. А не дивитись на пихатих водіїв, які люблять лаятись та ображати пасажирів, і є такі ж самі зашмальцовані, як і їхній транспорт :) Най той гавнюк лужецький сам їздить на маршрутках за таку ціну. І пальним собі одне місце змазує, щоб з понтом їхалось :)
 • Подобається
 • 6
Оленька 13 травня 2021, 09:00
Ціна у співвідношенні з якістю? У нас у ратуші - суцільна пухлина, яка породжує свавілля і безкарність. І яка згодом піде на смітник історії. То про яку якість перевезення може йти мова? ;( З сміттєсортувальною станцією нарід накололи, ціни за тепло космічні. Екологічно добита владою Дрогобича, Гайдамацька волає про допомогу!!! Коли ви вже там нажретеся в тій ратуші! З такою владою й ворогів не треба...
 • Подобається
 • 4
Ігор 13 травня 2021, 14:31
Ставлення негативне для зубожілого під час карантину населення міста? три грн. - це дорого
 • Подобається
 • 3
Так мусить бути 13 травня 2021, 16:53
Вибралисте мера, якого хтіли... Тепер не плачте
 • Подобається
 • 2
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: