Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

90-річний мешканець Старого Самбора поборов коронавірус

В березні 90-річний мешканець Старого Самбора Євген Дашко підхопив коронавірус. Він проходив лікування у ковідному відділенні Старосамбірської лікарні у Лаврові.

– Мене постійно питали медики: Дашко, а Ви що тут робите? Ви ж у нас такий живчик! Ну, а що я… Відповідав, що поробиш, дійшов той вірус і до мене, – пригадує пан Євген.


Як і годиться, два тижні після виписки чоловік ще був вдома, пише Голос Прикарпаття.

-Знаєте, то було дійсно важко. Була правостороння пневмонія. Я нічого не міг їсти. В мене пропали відчуття смаку та нюху. Але найгірше, коли тобі важко дихати. Тест підтвердив – коронавірус. Лікувався я у нашому ковідному відділенні в Лаврові. Декілька днів був під кисневою маскою. Одразу хочу сказати, що тут у нас все дуже добре організовано. Це, справді, високий рівень. Дякую всім-всім, хто рятує пацієнтів з коронавірусом. Це важка та дуже важлива робота. Я не хочу тут когось окремо виділяти. Бо, розумієте, працюють різні бригади, задіяні різні лікарі, медсестри, санітари. І кожен з них вартує величезної подяки. Усі сумлінні, відповідальні, розуміючі. Дякую Богу, що опинився в такий момент у руках саме цих людей. Як бачите, завдяки їм, я в свої 90 поборов цей вірус, – розповідає Євген Дашко.

Додамо, що Євген Дашко – інвалід війни першої групи. Свого часу 9 років працював у Києві в Міністерстві зв’язку України. Має 3 дітей.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: