Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі побили громадського діяча Богдана Гринчишина

Вчора, посеред білого дня, в самому центрі Дрогобича на вулиці Шевченка, під вікнами прокуратури та військомату групою людей, серед яких були атовці, депутати міської ради та чиновники, побили громадського діяча Богдана Гринчишина, чоловіка волонтерки, яка була однією із ініціаторів створення «Дрогобич-SOS – допомога Армії».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила політична та громадська активістка, волонтер Олена КУРТЯК. І заявила, що в даній ситуації провокатори перейшли спеціально до нього дорогу, оскільки пан Богдан був на протилежній стороні вулиці.
Йому плювали в обличчя і копали зі спини по ногах, а потім почали бити в обличчя й обзивати.
Інформація зі слів потерпілого.У Дрогобичі побили громадського діяча Богдана Гринчишина
Коли група в камуфляжах у Дрогобичі серед білого дня б’є людину, то це ніщо інше, як провокація і розхитування ситуації, зокрема політичної.
У свій час Богдан Гринчишин написав ряд статей про діяльність Тараса Кучми. Після перемоги на виборах Тарас Кучма подав до суду позов про захист честі й гідності. Щоправда, після отримання достойного відзиву дав задню і відкликав позов.
Щоби не писав той чоловік, але такі вчинки цих людей є ницими та негідними. Так не поступають ані військові, ані чоловіки, ані навіть просто люди.
В державі війна, на дворі Великий Піст…
- Люди! На що ми перетворюємось? За що? За крісло мера? За земельні ділянки? За квартири? За що??? - висловила занепокоєння громадська активістка.
P.S. - Якщо серед причетних є присутні ті, хто членам військових формувань та/або громадських організацій, які колись вручали мені грамоти, подяки тощо, прошу зголоситись, і я віддам усі це вашому командиру та/або голові організації. Бо після такого вважаю для себе за ганьбу та приниження мати усе це.
І, як маєте бажання, можете прийти і ще мені поплювати в обличчя. Бо ось це з ваших писків буде для мене за честь. Тим більше, що один із присутніх на фото колись публічно обіцяв влаштувати мені коридор ганьби і заплювати мене. Ну то вперед!
І СЕРЕД ТОГО НАТОВПУ НЕЛЮДЕЙ БУЛА ЛИШЕ ОДНА ЄДИНА ЛЮДИНА, ЯКА ЗАКЛИКАЛА УСІХ НЕ ЧИНИТИ НАСИЛЬСТВА І СТАЛА НА ПЕРЕШКОДІ ГІРШОМУ!
Одна єдина Людина!!! Священнослужитель та волонтер.
Але вона таки була!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Колишня депутат 14 квітня 2021, 15:15
Пригадую, як у міській раді після сесійного засідання ті ж самі провокатори плювали і принижували честь та гідність громадського діяча, нині покійного,Тараса Демка. Бо він рубав їм правду- матку у вічі. Тепер так само чинять з Богданом Гринчишиним. По ходу, той, хто не поділяє думку пана мера - той ворог. З нього роблять мало не сепаратиста... Одумайтесь, владні перевертні!
  • Подобається
  • 3
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: