Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

"ДОРОГИЙ" НАШ ТАРАС ЯРОСЛАВОВИЧ...

Відгриміла інавгураційна сесія Дрогобицької міської міської ради під пильним оком "муніципальної варти", яка брутально штурхала людей в груди, не пускаючи їх до сесійної зали. Вона була урочистою, з великими почестями й з численними гостями. І хоча пандемія коронавірусу нікуди не щезала, в сесійній залі, попри усі норми безпеки, в цей день ніде яблуку було упасти. Не дивно, що Дрогобич нині в "червоній зоні"...

Пригадується, що п’ять років тому, коли Кучма вступав на посаду міського голови, його товариш Богдан Матківський зачитав наказ по військовій частині № 3066, до якої був приписаний Т. Кучма, що його, Кучму, відряджають до Дрогобича на час виконання обов’язків мера. Отже військовослужбовець Тарас Кучма, напевно, буде у новому білому кітелі, обвішаний медалями та орденами. Можливо одержить підвищення у військовому званні, тільки якої держави?

Численні підлеглі по службі, прихильники і прихильниці, прихвосні з фальшивою посмішкою вітали Кучму зі словами: «Дорогий наш Тарасе Ярославовичу!"...

Дійсно, «ДОРОГИЙ» він нам, бо його утримання, яке здійснюється з місцевого бюджету за рахунок платників податків є цілком НЕ дешевим. Між першим і другим туром у Дрогобичі багато людей говорили про його зарплату, про те що він одержує по 70 тисяч гривень щомісяця.Журналіст, який в опозиції до нині діючої місцевої влади Анатолій Власюк двічі надсилав запити на інформацію голові Дрогобицької громади щодо його зарплати й інших виплат, які він отримав минулого року, але найпрозоріший і найчесніший мер усіх часів і народів Тарас Кучма не захотів відповісти.
- Тепер я розумію – чому. Надійшла пора подавати декларації – й ось що показав Тарас Ярославович. - Констатує журналіст у своїй публікації
- Якщо вірити цифрам і їхній достовірності, минулого року Кучмі нарахували 837 тисяч 596 гривень. - Продовжує свою думку п. Анатолій. - Ділимо на 12 місяців. Виходить в середньому близько 70 тисяч гривень. Якщо дрогобицький пенсіонер має дві тисячі, то йому потрібно три роки, щоби отримати те, що має Кучма за місяць.
Після підвищення собі, коханому, виплат і премій, щомісячна платня Кучми за перший квартал цього року зросла, ймовірно, до 90 тисяч гривень. Але про це знають лише дуже наближені особи. Точну відповідь матимемо лише наступного року, коли настане пора декларацій. Відповіді на ваш запит Кучма не дасть, бо не хоче нервувати дрогобичан своїми статками, квартирами і земельними ділянками, машинами і рахунками в банках.
Я би не рахував гроші в кишенях і конвертах Кучми, якби не йшлося про кошти платників податків. Ці люди, навіть найвідданіші і не думаючі, точно голосували не за те, щоби їх улюбленець кожного року ставав мільйонером. Абсолютна більшість із них має мінімальну зарплату в 5 тисяч гривень, а зараз у зв’язку з локдауном сидить на нулі, тоді як їхнє божество справно отримує платню. - Продовжив свою думку журналіст.

До відома: невеликий екскурс в історію каденції нинішнього мера Кучми: розграбовано: землю, нежитлові приміщення, бюджетні кошти на різних схемах, які зокрема включали вивіз сміття, ремонти доріг, тротуарів та іншого комунального майна, встановлення світильників і ще багато чого іншого. Все це не просто слова, а підтверджені зокрема і кримінальними провадженнями факти.
1. Вирубка лісу у парку імені Б. Хмельницького комунальним підприємством, якому даний парк міська рада передала у відання: 98 дерев, вартість яких 725 тис.грн. Інформація про такий злочин, за який світить від 7 до 12 років ув’язнення, була опублікована на сторінці прокурора Львівської області.
2. Парковка у центрі міста з порушенням норм закону. За вказівками виключно міського голови, підпорядковане виключно йому ж, КП «Служба муніципального управління» ДМР затвердило Порядок видачі перепусток та пільгових паркувальних карток для в’їзду та паркування на майданчику для паркування в центральній частині міста Дрогобича, незважаючи на те, що таке є регуляторним актом (недотримано процедуру) і його затвердження відноситься до компетенції виконкому ДМР. Однак, міський голова вирішив «обійти» дані вимоги закону. Для чого ж йому думка громади?!

3.Не менш важливими є прийняті рішення місцевою комісією ТЕБ і НС в час пандемії, коли очільник міста нехтував рішеннями Уряду не дотримуючись карантинних заходів, враховуючи лише власний інтерес, а не здоров’я та безпеку людей. Таке порушення має місце і на сьогоднішній день при впровадженні карантину вихідного дня. Люди, зрозумійте ж, що відповідальність за порушення цих заходів лежить на вас самих, мер не буде сплачувати за це штрафи. Його задача зараз – використання всіх можливих заходів для того, щоб показати себе красивого на стороні громади і перемогти у виборах.

4. Неодноразово ми також були свідками, коли мер перетворював ратушу на ринг, про що і в телевізійних службах новин передавали. Так, в тому числі і Загродський, і Надкернична потерпіли від міського голови не лише через фізичний вплив, а й моральний, оскільки пан Кучма досконало володіє мовою приниження та хамства. По справі Загродського меру було оголошено підозру у побитті людини, де його дії кваліфікувались за ч.1 ст. 125 КК України. Хамство мера, як ми встигли зауважити ще від початку каденції, є звичним способом спілкування із своїми ж виборцями.

5. Найболючіша тема- сміття. Від 2018 року мер будує завод…..! Проаналізувавши всі рішення з даного приводу можна прийти до висновку, що це чергова афера від влади м. Дрогобича, оскільки ще в липні 2018 року конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу виграло ТОВ «ЕКО-СТАНДАРТ 10», а договір з невідомих причин укладають зовсім з іншою фірмою ТОВ «ЕкоВейстРісайклінг». Попри те, земельна ділянка 5 га. вже виділена, але невідомо по сьогоднішній день чи буде вона використана згідно призначення. Чого вартує тільки боротьба із Броничанами, численні судові позови тощо. Зверніть увагу, що Брониця зараз входить в Дрогобицьке ОТГ. От цікаво, як мер Кучма зараз шукатиме порозуміння із людьми яких називав злочинцями? наскільки відомо, відгороджується від броничан "щитом" від тих же невігласів з "муніципальної варти".
Не так давно і СБУ викрили організований механізм розтрати бюджетних коштів, виділених на утилізацію відходів. Вставили, що директор КП «КМГ» ДМР привласнив понад мільйон гривень бюджетних коштів під час вивезення та утилізації ТПВ, давав вказівку складувати відходи на території облаштованій нібито під сортувальну лінію, якої немає. Очолював КП С.Жирний.

7. Всі видають площу міста за досягнення мера Кучми, але ж пригадаймо відеозвернення Тараса до Зеленського щоб останній розблокував кошти з ДФРР, які в свою чергу були заблоковані через непрофесійність, некомпетентність місцевої влади, несвоєчасне використання коштів та через відкриті кримінальні провадження в межах реконструкції площі. Так чи є це заслугою мера?!

8. Пригадаймо історію, коли в 2019 році на засіданні сесії ДМР[/ прийнято рішення, яким фактично введений мораторій на відведення земельних ділянок із земель комунальної власності міста Дрогобича з певними застереженнями: коли немає детального плану, нерухомості тощо. Таке рішення викликало неабиякий розголос і в ЗМІ зокрема на офіційному сайті самої міської ради. Не можна забути і гучний коментар міського голови Т.Кучми після голосування: «Це історичне рішення, яке раз і назавжди унеможливить маніпуляцію із земельними питаннями у Дрогобичі». Попри це, рішеннями Дрогобицької міської ради і надалі розторговують ділянками з «забороненими» мораторієм цільовими призначеннями без затверджених детальних планів території та не в існуючій історично сформованій забудові, а також без розташування на цих земельних ділянках нерухомості. Тобто, дерибан землі ніколи не зупинявся, а лише замилювались очі громаді,..!!!

9. В продовження до зазначеного, пригадаймо як мер підсовував свідомо учасникам АТО земельну ділянку по вул .Самбірській, 3 , щодо якої велось протягом двох років чимало судових спорів. В той час, собі та своїм соратникам по службі на підставних осіб виділяв вільні без обтяжень, судів, земельні ділянки. І інтереси його ж побратимів АТО-вців мера цікавили мало.

[b]10.
Цікавою була історія щодо земельної ділянки на вул. Грушевського, яка повинна була бути відведена для обслуговування будівлі нового реорганізованого окружного суду. Однак, на противагу відбулось рейдерське захоплення частини земельної ділянки В. Коцюбою (керуючим справами ВК ДМР) та Л. Медведиком. Згодом, вже під час судового спору з даного питання за позовом Судової адміністрації, було винесено ухвалу, якою заборонили ДМР вчиняти будь-які дії щодо даної ділянки. Але Кучма при виконанні такої ухвали показав себе у всій красі і звісно ж нецензурною лайкою, неадекватними діями всіляко перешкоджав здійсненню виконання судового рішення державним виконавцем, що несе за собою кримінальну відповідальність.

11.КП «Муніципальна варта» ДМР – створене міським головою структура, на заробітну плату в рік якої йде приблизно 3 700 000 грн., а обов’язків, дій, роботи якої не видно. Чи не створене таке підприємство для того, щоб можна було працевлаштувати «своїх» людей та відмивати кошти?!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: