Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Центр опору коронавірусу на Дрогобиччині святкує річницю створення і плідної роботи.

У п'ятницю Центр опору коронавірусу на Дрогобиччині відсвяткував річницю створення та плідної успішної праці у боротьбі з підступним вірусом.

19 березня голова фонду Фонду родини Веселого, підприємець Андрій Веселий, ініціював створення у Дрогобичі Центру опору кронавірусу.


Рівно рік ініціатори створення працюють для того, щоб забезпечувати земляків, лікарів, освітян, працівників екстрених служб регіону засобами захисту, медичними костюмами й респіраторами, антисептиками, ШВЛ та іншим необхідним обладнанням. ЦОК об'єднав і продовжує об’єднувати соціально відповідальних підприємців, волонтерів та небайдужих жителів Дрогобиччини.


Завдяки співпраці Фонду з West Ukrainian Business ClubЗахідноукраїнським Бізнес Клубом (WUBC) невтомним активістам вдалося придбати для потреб медичних установ Дрогобицького регіону кисневі концентратори, апарати контролю за станом пацієнта, а також генератори холодного туману, засоби індивідуального захисту.

І сьогодні, коли підступний вірус атакує з посиленою силою, ми щиро дякуємо усім партнерам Фонду родини Веселого та ЦОКу, які допомагають нам допомагати іншим. А також не втомлюємося дякувати нашим медикам, які залишаються на передовій боротьби із хворобою та на захисті життя і здоров’я мешканців громади.
Низький уклін вам! Ви – наші герої.

До відома: згідно з рішенням комісії з надзвичайних ситуацій, у Львові з 19 до 28 березня вводять посилений карантин.

Згідно з даними МОЗ, у червоній зоні перебувають чотири області - Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька.

У помаранчевій знаходяться 10 регіонів - Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська області.

Показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено у 9 регіонах - в Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївський, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: