Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Новини з ратуші щодо рішень по парках Новонароджених та ім. Б. Хмельницького.

12 березня відбулася чергова сесія Дрогобицької міської ради, яку досі активно обговорюють у соцмережах, як "дерибан майна громади міста, який іде повним ходом".

Як повідомляє на своїй сторінці відомий політичний та громадський діяч, депутат Дрогобицької міської ради Михайло Задорожний, після прийнятих 12 березня на сесії рішень щодо забудови парків "Новонароджених" - 1.3 га, вздовж вул. В.Великого, аж до церкви та "Б.Хмельницького"- 2.8 га вздовж озера, він вирішив звернутися до активної свідомої громадськості з проханням привести до тями нашу владу.

- Адже це Ви, обравши, надали їй право розпоряджатися майном, землями, парками, що належать Вам. Якщо Ви будете байдужі, не візьмете відповідальності за свій вибір і не приведете їх до тями, то ми, декілька депутатів міської ради, не в змозі цьому протидіяти. Адже задіяний великий адміністративний ресурс, в тому числі інформаційний, а цьому не кожен може встояти.

Якщо не буде реакції громади, наступними підуть рішення про продаж лікарень та шкіл. - невдоволено заявляє політик на своїй сторінці у фейсбук.

Михайла Леоновича підтримали депутати Марія Тяжкун, Олег Дьорка, Ярослав Регей, громадські та політичні діячі Олена Куртяк, Олег Дукас, Роман Щудло, тощо.

- Ну що ж, як і передбачалося, рішення щодо передачі в оренду земельних ділянок в парку Б.Хмельницького (2.8 га.) та парку Новонароджених (1.3 га.) були “пропхані” сьогодні на сесії.
Частина депутатів підтримали ці проєкти. Результати голосувань на скрінах. - Публікує своє бачення ситуації депутат Олег Дьорка.
***
За основу і в цілому, без обговорення до початку голосування. Міський голова “не помітив” моєї руки як вимогу обговорити питання перед початком голосування. Швиденько пропхали, а вже тоді обговорення.
Це його вибір!
***
Так і не зрозуміло, що з межами парку. Хто подавав документи “на Київ” для затвердження цих меж і яке було рішення. Якщо була відмова, то чому цю інформацію приховали та після виправлення не були проведені всі необхідні дії щодо повторної спроби таки розв'язати ці питання із межами парку Новонароджених (парку Свободи).
Реакція міського голови дивна, бо у його світі панує чорно-білий колір, тобто, всі що проти його ініціатив або хочуть додаткової інформації чи обговорення - “вороги народу”, “вороги громади”, “брехуни” і т.д. Навіть на цій сесії пан Кучма дозволив собі абсолютно неприпустимі речі - кілька разів назвав депутата Михайло Задорожний брехуном. У дискусії мають бути межі та певні червоні лінії. Спілкуватися, як тоталітарний лідер середнього розливу чи маленький диктатор - неприпустимо.
***
Міський голова все прекрасно розуміє. Тому і таке вивчення питання, тому і така комунікація, тому і таке голосування. На жаль, це його форма роботи. Це бентежить.
Ми всі вболіваємо за розвиток міста та його території та підтримуємо наміри залучати приватний бізнес для роботи. Ми, хто голосував проти або утримався, не вороги громади, як це хоче подати міський голова Кучма. Все має відбуватися дійсно прозоро, не в наказовій та диктаторській формі, яку нам нав'язують.
Такі методи будуть лише більше налаштовувати проти міського голови Кучми і ще більше поглиблювати кризу довіри. Бо довіра, яка я вже казав, - основа всьому. У мене до цього режиму функціонування міста довіри немає!
***
Колега-депутат, який також в опозиції до нині діючої влади Ярослав Регей також не забарився з висвітленням власної думки щодо аморалиних дій можновладців з ратуші.
- Моя позиція проти.
Я, Олег та Марія Тяжкун мотивувала інших депутатів голосувати проти. Ми також мотивували громаду протестувати проти даних рішень. За що сьогодні з трибуни Дрогобицька міська рада отримали порцію жовчі від голови громади, Тарас Кучма.
Якщо раніше таким для мера займався лише Цвігун, то цю роль прийшлось виконувати самостійно, бо Цвігуна не було. Тепер, на думку Тараса Кучми, я та депутати, які голосували проти - вороги громади, в яких одне на меті - знищення міста.
Нам забракло лише 1 голосу, щоб це питання не пройшло.
Кучма сказав, що ми повинні вибачитися через рік. Саме такий термін окреслив голова для змін на території парків.
Показовим є те, що ми голосуємо кожного засідання десятки проектів й лише за 1-2 йому "підгорає". Минулого засідання йому горіло лише питання Шпихліру. Цього засідання - питання парків. Шпихлір ми врятували. З парками не вийшло.
Я ж впевнений, що в своїй агресії та невмінні справлятися з нею, Тарас Ярославович дав нам ще одну пусту обіцянку, як це було зі сміттям.
Не знаю, які цінності відстоював Тарас Ярославович на Майдані, але я не зустрів сьогодні у сесійній залі Гідності. - Завершив свою думку політик.
Уточнення:
У голосуванні щодо парку Новонароджених Роман Бейзик утримався. На скріні подано інформацію без наступного уточнення. Тобто, за рішенням виділити земельну ділянку у парку Новонароджених проголосувало лише 20 депутатів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: