Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ПАНДЕМІЯ КОРОНАВІРУСУ, ЧИ РОЗЧАРУВАННЯ У ДІЯЛЬНОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ?

9 березня, на уродини Великого Кобзаря, у Дрогобичі традиційно відбулися урочистості з нагоди 207-ї річниці від дня народження цього геніального українського поета.

Як повідомляє на своїй сторінці у фейсбук журналіст Ярослав Грицик, захід розпочався з поминальної панахиди та спільної молитви. Відтак до присутніх із промовою звернувся отець-декан Іван Паньків. Він закликав «збагачувати національну свідомість, перечитуючи твори Шевченка. А ще зазирнути у своє серце і запитати: наскільки ми любимо Україну і свій народ, наскільки трудимося для неї, чому 30 років топчемося на місці, здобувши омріяну свободу? Можливо тому, що часто забуваємо заклики Тараса до єдиномислія, братолюбія, злагоди, любові до ближнього… Не забуваймо Шевченка, і тоді все у нас буде добре і в національному, і в духовному вимірах».


Відтак представники виконавчої влади міста, депутати, представники закладів освіти, громадських організацій поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.
ПАНДЕМІЯ КОРОНАВІРУСУ, ЧИ РОЗЧАРУВАННЯ У ДІЯЛЬНОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ?
Студентка музичного коледжу ім. В.Барвінського Юлія Федоляк прочитала особливо актуальний сьогодні вірш Т.Шевченка «Розрита могила».

На завершення урочистостей, які вела Уляна Воят, прозвучав невмирущий «Заповіт».

І який же є актуальний вірш Тараса Григоровича "Розрита могила" й у наші дні... Тільки от дуже мало активних мешканців Дрогобиччини прийшли віддати шану Кобзареві. Можливо, через острах заразитися злощасним COVID-ом, а може, через зневіру у місцевому самоврядуванні...

У буремні часи війни, пандемії коронавірусу, тотального безробіття через владний локдаун, наша місцева влада породжує сміттєву кризу в Дрогобичі, оскільки містечковий "фюрер" ніяк не може порозумітися з броничанами, мешканцями вул. Гайдамацької, де КП КМГ скидувало відходи дрогобичан за наші з вами кошти. Міський голова Т.Я. Кучма всіляко перешкоджає громадськості в доступі до інформації. Оскільки в Дрогобицькій раді діють корупційні схеми. А оскільки сесійні засідання мають проходити гласно, прозоро й відкрито, то дії влади, яка прикриваючись коронавірусом, продовжує не допускати журналістів на сесійні засідання, відверто плюючи на Закон, є антинародними, диктаторськими, совковими та антиморальними.
- Тож навіщо приходити до пам'ятника Т.Г. Шевченка на урочисті заходи, організовані владою і бачити там брехливі та цинічні обличчя, які сидять біля владного корита Дрогобицької ратуші? - Думають багато дрогобичан та громадських активістів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: