Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Олександр Шляховський став новим очільником поліції Львівщини

З вчорашнього дня припинив свою роботу на посаді начальника ГУ НП у Львівській області Василь Віконський. Він запам'ятається громадським діячам тим, що у 2019 р. близько 50 активістів з місцевих громадських організацій прийшли на апаратну нараду у Львівській обласній держадміністрації з вимогою відставки цього керівника Національної поліції області після силового розгону акції протесту в Соснівці.
Олександр Шляховський став новим очільником поліції Львівщини
16 лютого, особовому складу представили нового керівника поліції Львівської області Олександра Шляховського.


Як повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області, нового очільника відрекомендував перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та голова Національної поліції України Ігор Клименко.


Участь у заході також взяли представники органів місцевої влади та самоврядування, а також керівники правоохоронних відомств Львівщини.

"Час вимагає від нас удосконалюватися та вирішувати важливі задачі, зокрема – створювати та розвивати взаємодію між різними службами для відслідковування та реагування на злочини, правопорушення та інші події. Ми повинні вдосконалити співпрацю з місцевими громадами, розвивати системи відеоспостереження та ефективного реагування на повідомлення громадян. Усі свої потужності ми повинні використовувати максимально ефективно. Для цього ми змінюємо структуру поліції у відповідності до змін в адміністративно-територіальному устрої, підходи до роботи, а також саму організацію цієї роботи для забезпечення законності, захисту прав та свобод громадян", - зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко звернув увагу керівників служб та підрозділів поліції Львівщини на окремі недоліки в роботі, а також окреслив коло завдань, на вирішення яких необхідно звернути увагу у першу чергу.

- Ми повинні вибудувати систему чіткого реагування на заяви та повідомлення громадян: де б не жила людина, вона повинна знати, що у випадку необхідності, в чітко визначений термін, до неї прибуде поліцейський та надасть їй необхідну допомогу. Перед новим очільником поліції Львівщини стоїть головне завдання – сформувати безпековий простір та вибудувати роботу новостворених територіальних підрозділів у чіткій цілісній вертикалі структури Національної поліції, - зазначив під час призначення Ігор Клименко.

«Я дякую за довіру очолити Головне управління Національної поліції у Львівській області та запевняю, що готовий брати на себе відповідальність за безпеку громадян, а також забезпечити відкритість та прозорість своєї роботи. З громадянами, органами місцевого самоврядування та журналістами ми працюватимемо на засадах партнерства, щоб зробити Львівщину безпечнішою, щоб кожен мешканець відчував себе захищеним», - звернувся до присутніх новопризначений керівник поліцї Львівщини Олександр Шляховський.
До відома: призначення на посаду начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Олександр Шляховський очолював поліцію Закарпаття.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: