Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ НАГОРОДИЛИ ГРАМОТАМИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ.

Як повідомив у соцмережі Fаcebook журналіст Ярослав Грицик, сьогодні, 16 лютого, у сесійній залі Львівської обласної ради відбулася визначна подія - трьох наших земляків з Дрогобиччини отримали грамоти "за заслуги перед Українським народом".

Відомий Український бард, журналіст, заслужений діяч мистецтв України Йосип ФИШТИК нагороджений Почесною грамотою ВРУ. В свою чергу, голову правління Дрогобицької райспоживспілки, депутата обласної ради трьох скликань, чинного депутата Дрогобицької міської ради Михайла ЗАДОРОЖНОГО та депутата Дрогобицької районної ради чотирьох скликань, заступника голови Дрогобицької районної ради Миколу АНДРІЇВА нагороджено грамотами Верховної Ради України.

НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ НАГОРОДИЛИ ГРАМОТАМИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ.
Владні мужі під оплески присутніх отримали свої нагороди з рук голови ЛОР Ірини ГРИМАК.

Згодом Михайло Задорожний із сесійної трибуни подякував за визнання його діяльності упродовж трьох каденцій. І зауважив, що ця державна нагорода є спільною заслугою завдяки спільній та залагодженій роботі всього депутатського корпусу, бо лише завдяки їм він зміг її заслужити.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: