Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобич знову везтиме сміття у Броницю.

Як повідомив сьогодні, 15 лютого, під час понеділкової апаратної наради очільник Дрогобицької ОТГ Тарас Кучма, на час негоди сміття із Дрогобицької ОТГ везтимуть на полігон захоронення твердих побутових відходів у с. Брониця Дрогобицького району. А також повідомив, що обізнаний про випадки, де в межах сіл ОТГ сміття починають викидати в лісові смуги, – за це на порушників чекатиме відповідальність.Дрогобич знову везтиме сміття у Броницю.

- Ми фізично не можемо доправити сміття в Івано-Франківськ на полігон, чи будь який інший за межами Львівщини, через складні погодні умови. Тим часом сміття накопичується в місті та селах нашої ОТГ. Тому прийнято рішення на період надзвичайної ситуації, в якій ми зараз перебуваємо, вивозити сміття з Дрогобича і всієї Дрогобицької ОТГ на наш полігон в Брониці. Закликаю не чинити місцевих мешканців опір та провести із ними бесіди старосту села. Повторюю – ми перебуваємо в надзвичайній ситуації, мова йде про очищення від накопичених побутових відходів всієї ОТГ", - доповів Тарас Кучма.

За його словами, на час зимової негоди, яка активно вирує в ці дні, сміття із Дрогобича та сіл, які входять в Дрогобицьку ОТГ, немає можливості вивезти на полігони, які розміщені за межами Львівської області.

Нагадаємо: наприкінці березня минулого року у Дрогобичі комісія з надзвичайних ситуацій внесла міський водоканал і броницьке сміттєзвалище у перелік стратегічних об’єктів.

І коли на сміттєзвалище вже вкотре поїхали машини зі сміттям - люди вийшли на дорогу. КМГ викликало поліцію, бо їм, мовляв, заважають заїхати на їх же об’єкт. Місцеві чиновники заявляли, що в межах надзвичайного стану вони неспроможні везти сміття деінде. Тому мусять розблокувати сміттєзвалище.

Документу, який би свідчив про таку неможливість не пред’явили ні поліції, ні ЗМІ.

За словами Олега Пилипціва (депутата Дрогобицької міськради), радника народного депутата України, дії департаменту щодо спроб завезти сміття на броницьке сміттєзвалище є незаконними.
Місцева комісія з НС та ТБ, створена при міській раді, не може ухвалювати такі рішення. За його словами, може ухвалити комісія , створена при РДА.
А вона такого рішення не давала.

Рішення суду про необхідність щодо вжиття заходів із рекультивації сміттєзвалища від 2019 року не виконане.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: