Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

УКРАЇНА - НЕ БІЛОРУСІЯ, А ТАРАС КУЧМА - НЕ "БАЦЬКА ЛУКАШЕНКО".

Спостерігаючи за грою маніпуляцій та закулісних ігор на шахівниці певних "сірих кардиналів" Дрогобицької міської ради, доходжу до висновку, що нині діючий мер новоствореної Дрогобицької ОТГ Тарас Кучма, який був і залишається чужим серед своїх і своїм серед чужих, наступає на одні й ті ж" граблі" - продовжує задовільняти апетити тих людей, які вислужувались йому через ручну, створену спеціально для задоволення партійних потреб Тараса Кучми, політичну організацію. Як колись, у 2106 році, коли ним керували певні "мобільно-регіональні особи" та група "К.-К.& Co". Один із "К." через свої зв'язки у судовій гілці владі "відмазував" мера від відповідальності перед Законом через те, що Тарас Ярославович побив громадського активіста прямо у сесійній залі.

Журналісти, які явно не подобаються Т. Кучмі та його прибічникам через те, що їхні розслідування, які виявляють факти явно непрозорої діяльності нині діючої влади, могли б стати об’єктом уваги правоохоронних органів: згадаймо лише факти розкрадання лісу (проти одного з працівників "Муніципальної варти" за розкрадання цінних порід деревини у парку ім. Б. Хмельницького було порушено кримінальну справу, але муніципали, відчуваючи прикриття влади, тим більше, що дружина одного з високопосадовців Дрогобицької міської ради працює там від самого початку створення структури, отримує високі премії та надбавки), "гордо" охороняють тіла "архистратигів" місцевого самоврядування. Але наївного Т. Кучму й надалі заспокоюють, що «все під контролем». І не дивно, адже роль "цапа-відбувайла" не вони виконуватимуть... Підписи під ганебними рішеннями стоять не їхні, і не їм бідкатися, що саме їхні нашіптування зіграють з п. мером злий жарт.

Якщо п. Кучма не бачить, як ним ляльководять - це його проблеми. Якщо хоче – нехай іде на випередження чи робить хід конем. Але петля навколо його особистісного простору затягується, і прикладом цього є не лише мирні протестні акції, яких так бояться мер та його горе-радники, але й відкрите звернення ветеранів правоохоронних органів до Тараса Кучми. В ньому вони висловлюють обурення його нетактовністю й грубістю стосовно деяких колишніх міліціонерів. Мова, звісно, йде про Михайла Ваврина, хоча у документі його прізвище не згадане. Пана полковника не пускають на засідання сесії, тому що він висловив усе, що думає про Кучму і дрогобицьку владу.

Голові постійної комісії Дрогобицької міської
ради з питань депутатської етики, законності,
правопорядку, прав людини, розвитку громади
та контролю за дотриманням Регламенту ради
Дзерину Володимиру Михайловичу


Звернення
Дрогобицької ветеранської організації
працівників ОВС з приводу негідної поведінки голови Дрогобицької ОТГ
Тараса Кучми


Шановний пане Володимире, на нараді Дрогобицької ОТГ від 18 січня 2021 року у своєму виступі –монолозі, звертаючись до керівників Дрогобицької поліції пан Тарас Кучма дозволив собі ображати ветеранів –пенсіонерів органів внутрішніх справ, називаючи їх «зборищами, іншими словами на незрозумілому мовному суржику, звинувачуючи їх у закликах населення штурмувати ратушу.
У виступі звучали наступні фрази, дослівно: "... Значить всі оті зборища отих всяких "бившіх" міліціонерів… які підбурюють людей і закликають людей брати штурмом ратуші" і т.д. "... вашингтонський варіант у них не вийде, попередьте…".
Виступ Кучми Тараса переглянуло більше 18 тис. громадян, репутації правоохоронної системи і ветеранам міліції завдано значної моральної шкоди.
Такі вислови і вчинки очільника громади, керівника місцевого самоврядування викликали значне обурення серед громадськості, ветеранської спільноти.
Ми, ветерани міліції, кожен з яких віддав на службі державі і народу понад 25-30 років свого життя, не є «зборищем» і не тими всякими, а є громадянами України, значна частина з яких отримала свої високі державні спеціальні звання, медалі і відзнаки за важку службу і ми вимагаємо належного адекватного відношення як від очільника громади так і депутатського корпусу Дрогобицької ОТГ.
Вчинок п. Тараса Кучми на нараді просимо розглянути на засіданні постійної депутатської комісії з етики, підготувати питання на найближчу сесію, дати цьому виступу принципову і належну оцінку. Ветеранська організація очікує від самого пана Кучми Т. публічних вибачень за свої непродумані висловлювання та безпідставні звинувачення.

Від ветеранів: Михайло Ваврин, Степан Сабат, Євген Ясюра, Василь Богумилий, Михайло Максимович

Як влучно і доречно висвітлює нам хід подій минулого "одвічний" опозиціонер Т. Кучми, Анатолій Власюк , віднедавна минає тридцять років, як дрогобицькі міліціонери під проводом Михайла Ваврина одними з перших колишньому Радянському Союзі прийняли присягу на вірність Україні . Що мав би зробити очільник міста? Привітати їх з цією знаменною подією. Замість цього він вдався до відвертої погрози, бо це не вписується в його стратегію узурпації влади.
Далі п. Анатолій звертає увагу на те, що зайнятися вищезгаданим питанням мав би Володимир Дзерин, голова депутатської комісії з регламенту. Та, зважаючи на той факт, що п. Володимир працює юристом у Ратуші (хоча сам п. Володимир заперечує даний факт), є депутатом від партії “Пропозиція”, яка фанатично підтримала Кучму на виборах, можна лише здогадуватися, яке рішення буде прийняте...
Свою, м’яко кажучи, невихованість Кучма продемонстрував під час понеділкової наради в Ратуші, так що дрогобичани могли наживо за цим спостерігати. Могли б і зараз побачити це відео, та, на жаль, його вже видалили.

- Хама треба вчасно зупиняти. Кучма називав людей ушльопками, агентами Кремля, бив кулаком громадського активіста, скандалив з тими, хто добивався правди, але ніхто не дав йому гідної відсічі. Ось хам і розперезався, підминаючи під себе всіх і все. Йому мало влади, тому він за допомогою вірнопідданих депутатів приймає незаконні рішення, забороняючи простим дрогобичанам і журналістам бути присутніми на засіданнях сесії, створюючи незаконні структури й таке інше. - Наголошує Анатолій Власюк.

Тепер Кучма хоче вбити клин між колишніми міліціонерами і нинішніми поліцейськими. Керівництво правоохоронних органів мало би відреагувати на чергову бздуру "містечкового фюрера". Та, по-перше - поліція не може втручатися у мирні акції громадян, тим більше, що правоохоронців повідомили заздалегідь щодо проведення заходу, як і місцеве самоврядування. Правопорядок поліцейські забезпечили, але не втручалися у обговорення наболілих питань мирних громадян (можливо, серед активних дрогобичан, котрі брали участь у мирній акції, є родичі тих самих правоохоронців...). По друге: якби очільники структур правоохоронних органів почали виконувати забаганки неадекватного мера, то це лише б сприяло зміцненню його диктатури.
Ну що ж: добре, що Україна не Білорусія, а Тарас Кучма - не "бацька Лукашенко". Хоча, беручи до уваги його вуса...
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: