Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Львівській ОДА - "роздутий" штат працівників. Найменший штат - у Дрогобицькій РДА

Голова ЛОДА Максим Козицький затвердив граничну чисельність працівників районних державних адміністрацій семи нових районів. Найбільше у райрадах може працювати 833 особи, йдеться у розпорядженні голови ЛОДА 12/0/5-21 від 11 січня.
У Львівській ОДА - "роздутий" штат працівників. Найменший штат - у Дрогобицькій РДА
Станом на минулий рік у РДА 20 районів працювали 1,6 тис. чиновників. Внаслідок реформи їх кількість зменшиться майже наполовину. Відповідно зменшиться фінансування на їх утримання.


Найбільше працівників передбачається у Львівській та Стрийській РДА – 165 та 137 відповідно.

В Яворівській РДА гранична кількість чиновників становитиме 110, у Червоноградській – 113, Самбірській – 113, Золочівській –113.

Найменший штат передбачається у Дрогобицькій РДА – 82 працівники.

Як повідомляли в департаменті фінансів ЛОДА, станом на 2020 рік в РДА Львівщини працювали 1,6 тис. працівників. Їх утримання обходилося бюджету у 220 млн грн на рік.

Тепер РДА реорганізовують у рамках реформи децентралізації та зміни адміністративно-територіального устрою.

Рішенням Верховної Ради, прийнятим у липні 2020 року, на Львівщині утворено сім великих районів замість нинішніх 20 – Дрогобицький, Золочівський, Львівський, Самбірський, Стрийський, Червоноградський, Яворівський. Відповідно, у нових районах будуть діяти нові укрупнені РДА. Частина звільнених чиновників зможуть працевлаштуватися у структурі 73 об’єднаних громад. Решта ж залишаться без роботи, припускають у львівських ЗМІ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: