Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Власне невігластво та непорядність карантином не прикриєш!

Сьогодні, 5 січня, відбулоcя друге засідання 2-гої сесії Дрогобицької міської ради, на розгляд якої не знати з якого перестраху винесли явне недемократичне рішення міського голови Тараса Кучми щодо обмеження допуску громадян на пленарні засідання крім запрошених, що займаються підготовкою порядку денного, який розглядається на даному пленарному засіданні.

Таким необдуманим, явно не налаштованим для компромісу громади та влади кроком, міський голова Дрогобицької громади Тарас Кучма ще більше налаштовує проти себе соціально-активну громадськість.

Власне невігластво та непорядність карантином не прикриєш!
Мало того, що наш "найвеличніший" з комплексом "Наполеона" Тарас Кучма не вважає за потрібне винести на огляд громадськості порядок денний (а "чхати" хотіла наша влада на громаду... ), який, згідно Закону, має бути оприлюднений за 10 днів до сесії, тепер, зіславшись на карантин, міський голова вніс на розгляд сесії рішення, яким заборонено мешканцям міста відвідувати пленарні засідання.Проєкт рішення виклав у Фейсбук депутат Дрогобицької міської ради Михайло Задорожний. Ще один депутат ДМР Павло Цвігун у відповідь виклав документ, який засвідчує, що включення до порядку денного 2-гої сесії проєкту рішення підтримали 29 із 39 депутатів, 9 не голосували і один утримався ще під час сесії, що відбулася 24 грудня. Пропозиція обмежити доступ до пленарних засідань навіть на період локдауну вже спричинила хвилю обурень в соцмережах Дрогобича.І як же прикро, що за таке ганебне рішення проголосувало більшість тих "народних" обранців (більшість з них вийшли з-під пера партійних списків), котрі ще два місяці тому приходили мало не у кожен двір чи навіть квартири дрогобичан та стебничан, годуючи нас усіх обіцянками, щоб ми за них проголосували на виборах, не боячись заразитися злощасним вірусом COVID-19. А сьогодні ці ж депутати виявляються звичайнісінькими покидьками суспільства, які разом з мерією закривають перед своїми ж виборцями двері...

До слова, проєкт злощасного рішення, як і порядок денний не був опублікований вчасно, не отримали його завчасно й самі депутати...
Спостерігаючи за виром подій на сесіях Дрогобицької міської ради, складається враження, що в нашому місті вся робота юридичного відділу вкупі з депутатським корпусом по виконанню Постанови КМ України щодо встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів зводиться до заборони громадянам бути присутнім на сесійних засіданнях.

Ну що ж, легко прикрити своє невігластво карантином... Але громадськість вже не та, що була до Революції Гідності, тож під карантин займатися дерибаном нинішній владі вона не дозволить!
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Джон 8 січня 2021, 02:45
А шо то за чудо в шлемі в фейсбуці за кучмою обстоює. Масні коменти пише... Декілька разів в АТО зробив пару фоток і під тим брендом в дупутати облради виліз. За державні кошти собі помічницю утримував, земельки колекціонував
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: