Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Соціально-свідома громадськість Дрогобича вшанувала пам’ять голови Проводу ОУН Степана Бандери.


Вчора, 1 січня, наш славний Дрогобич гідно відзначив 112-у річницю від дня народження Провідника Української Нації Степана БАНДЕРИ. Місцеве самоврядування разом з представниками депутатського корпусу Дрогобицької ОТГ і Дрогобицького району та політичних партій і організацій, студентство і шкільна молодь, свідомі громадяни, воїни АТО, Герої російсько-української війни - всі вони прийшли, аби віддати шану пам'яті керівника Організації Українських Націоналістів, того, хто став для України символом безкомпромісної боротьби за Незалежну Державу.


Постать Степана Бандери як національного героя України пережила чимало за минулий час. Зусиллями польської, німецької, російської, власне радянської пропаганди він демонізувався та представлявся виключно в чорному кольорі. Українська народна пам’ять, особливо в тих місцевостях, де найбільш активно діяв Спротив, навпаки ідеалізувала та оспівувала вчинки керівника Організації Українських Націоналістів.


Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук, патріотично свідома націоналістка, депутат районної ради від "Європейської Солідарності" Марія Головкевич, до підніжжя пам'ятника Героя України Степана Бандери під час урочистого віча представники районного осередку Європейської Солідарності поклали кошик живих квітів.
- Так, пишу "Героя України", бо маю, як і тисячі інших українців, глибоке переконання, що настав найвищий час ратувати перед керівництвом держави про відновлення цього почесного імені, якого позбавила Степана Бандеру проросійська влада диктатора Януковича.
Вражає, що нинішнє пропам'ятне "бандерівське" віче є найчисельнішим за всю історію Незалежності та вшанування нашого Провідника. І це не лише в Дрогобичі, але й у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, - в тих містах, звідкіля телефонували друзі.
Висновок: ім'я Бандери воістину об'єднує, кличе, направляє і веде, мов синьо-жовтий стяг, на боротьбу за УССД! "ЄДНАЙМОСЬ, БРАТИ-галичани! Не час на роздори, не час...!", - слова пісні часів Степана Бандери актуальні і донині...
"Настане час, коли ОДИН скаже "Слава Україні!", а МІЛЬЙОНИ відповідатимуть "Героям - Слава!". - Наголосила у своєму дописі п. Марія.

У межах заходу відбулася спільна молитва, громадське віче, а також покладання квітів до підніжжя пам`ятника Провідникові української нації. Чин панахиди відслужили священнослужителі на чолі з отцем-деканом Іваном Паньківим.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: