Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

А на порядок денний, який повинен бути оприлюднений за 10 днів до сесії, мер та його "свита" начхали...


05.01.2021 року відбудеться пленарне засідання ІІ сесії Дрогобицької міської ради...
А обурена громадськість у соцмережі Facebook невдоволено гуде: "Де порядок денний, який повинен бути оприлюднений за 10 днів до сесії?".


Один із найповажніших представників журналістської "братії" Іван ТИХИЙ висловив свою думку щодо ігнорування можновладцями "мармурових сходів та теплих кабінетів" думку громадськості, або як вони люблять нас називати "плебеїв": "На мій погляд, громадськість може бути присутньою на сесіях, брати участь у дискусіях. Щодо необхідності обнародування за десять днів до сесійного засідання порядку денного, то я підтримую депутата Михайла Задорожного. Люди завчасно мають знати, які питання пропонуються до розгляду на сесії. Прошу секретаря ради це взяти до уваги".
А відомий політичний та громадський діяч Михайло ВАВРИН порадив "любителю ручних песиків" нинішньому меру Тарасові Кучмі не "гратися з вогнем" і не насміхатися з людей...
Бо особисто я вважаю, що доля його може завершитися... так як у покійного мера Харкова Кернеса... тим більше, що політична кар'єра Тараса Ярославовича викладена із "партійних" брендів та "голого" популізму.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: