Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

В обласній відеоконференції взяли участь керівництво Дрогобицької райради та райдежадміністрації, представники місцевого самоврядування Дрогобицької міської ради


Після розгляду депутатським корпусом на сьогоднішній ІІ позачерговій сесії Дрогобицької райради питання щодо передачі бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад Дрогобицького району до комунальної власності об'єднаних територіальних громад Дрогобицького району, в приміщенні Дрогобицької районної ради відбулася робоча зустріч за участю директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степана Куйбіди. А також, представника агенції регіонального розвитку Т. Баранецького, депутата обласної ради С. Стефанківа, департаменту фінансів та соціального захисту з керівниками Дрогобицької, Трускавецької, Меденицької, Бориславської та Східницької ОТГ.

Від Дрогобицької райдержадміністрації у нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич, керівник апарату райдержадміністрації Степан Кулиняк, представники районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді були розглянуті питання щодо виплати заробітної плати в бюджетній сфері, передачі в комунальну власність територіальних громад об’єктів спільної власності районів. Врахувавши висновки постійних комісій районної ради, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України, керуючись Бюджетним, Цивільним та Господарським кодексами України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", ст.ст 43, 59, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Дрогобицька районна рада Львівської області вирішила передати безоплатно із спільної власності у комунальну власність Дрогобицької міської ради комунальні заклади (юридичні особи), їх цілісні майнові комплекси, інше майно, закріплене за ними.

Обговорювалися також і програми, які будуть прийматися на сесії обласної ради та їх фінансування. Обговорили проект закону, який зареєстрований у ВР про старостинські округи та старост. Найбільш дискусійним питанням виявилася програма місцевих ініціатив.
В обласній відеоконференції взяли участь керівництво Дрогобицької райради та райдежадміністрації, представники місцевого самоврядування Дрогобицької міської ради
На думку депутатів Дрогобицької міської ради від "Європейської Солідарності" Михайла Задорожного та Володимира Ханаса, є намагання внести зміни та обмежити сільські громади власної ініціативи, що для них є найважливіше, і надати право визначати пріоритетність головам ОТГ, на їхню думку, це призведе до втрати довіри громади до влади та великого розчарування, адже завдяки цій програми нам вдалося привести до належного стану фапи, народні доми, школи , прибудинкові території, сквери, і це все за ініціативи громад.
Вікторія ЛИШИК, фото та відео автора
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: