Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На сесії у Дрогобичі затвердили бюджет, обрали старост

24 грудня на засіданні ІІ сесії Дрогобицької міської ради затвердили бюджет громади на наступний 2021 рік. “За” проголосували 30 радних з 38 та міський голова. А також затвердили дев’ятьох старост Дрогобицької ОТГ, кандидатури яких запропонував міський голова Тарас Кучма.
- Отож, на посаду старости сіл Нижні Гаї, Верхні Гаї, Бійничі затвердили колишнього голову села Нижні Гаї – Василя Василенка.
- сіл Раневичі, Почаєвичі, Михайлевичі – Ігоря Гірчака (колишній сільський голова с.Раневичі);
- міста Стебник та сіл Нове Село, Болехівці – Тараса Городиського (депутат Дрогобицької міськради VII скликання, доцент кафедри економіки і менеджменту ДДПУ ім. І.Франка);
- сіл Нагуєвичі, Унятичі – Лесю Гром (працівниця Нагуєвицької сільської ради);
- сіл Добрівляни, Снятинка, Залужани, Старе Село, Воля Якубова – Івана Карпінського;
- сіл Лішня, Монастир-Лішнянський, Дережичі, Монастир-Дережицький – Марію Мацюрович (колишня сільский голова с.Дережичі);
- сіл Новошичі, Бистриця, Биків, Глинне, Брониця, Долішній Лужок, Ортиничі – Лесю Семків;
- сіл Рихтичі, Хатки – Володимира Ченчака (підприємець);
- сіл Медвежа, Ступниця, Котоване, Селець – Романа Явірського (колишній сільський голова с.Ступниця).
До речі, у парламенті зареєстрований і готується до розгляду законопроєкт про врегулювання питання призначення та повноважень старост.

Згідно законопроєкту № 4535, староста більше не входить у виконком за посадою, проте проєкт закріплює для нього широкий пул повноважень для старости (гарантовано виступати у виконкомі, раді, інших органах , утворених радою). Тож у випадку його затвердження можливі певні зміни.

Перед прийняттям кошторис громади обговорювали в депутатських комісіях. Коли депутат Михайло Задорожний на засіданні бюджетної комісії завів мову про два аварійних будинки з тріщинами на стінах і у фундаменті, які можуть повторити долю будинку на вул. Грушевського, коли загинуло восьмеро дрогобичан, то отримав шквал протесту. Один із високопоставлених можновладців заявив, що мешканці самі повинні збирати кошти на ремонт, бо знаходяться на утриманні ОСББ або управляючої компанії. Мовляв, і я не я, і хата не моя, а порятунок потопельників є справою рук самих потопельників.
Дрогобицька влада нахабно бреше, бо за все, що відбувається у місті, вона несе абсолютну відповідальність.

Як повідомила начальниця фінансового управління ДМР Оксана Савран, загальний обсяг бюджету Дрогобицької міської територіальної громади у 2021 році сягатиме 805 557,5 тисячі гривень.

Видаткова частина загального фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади у 2021 році з урахуванням трансфертів складає 756 301,5 тисячі гривень.

Видатки спеціального фонду на 2021 рік всього становитимуть 49 256 тисяч гривень, в тім числі:
– видатки бюджету розвитку складають 37 993,5 тисячі гривень, з них за рахунок доходів бюджету розвитку 6 000 гривень та коштів переданих із загального фонду 11 993,5 тисячі гривень;
– видатки за рахунок власних надходжень бюджетних установ – 11262,5 тисячі гривень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: