Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На ІІ позачерговій сесії Дрогобицької районної ради прийняли рішення щодо звернення до "верхів" з метою врегулювання діяльності районних рад та райдержадміністрацій

На ІІ позачерговій сесії Дрогобицької районної ради прийняли рішення щодо звернення до "верхів" з метою врегулювання діяльності районних рад та райдержадміністрацій
Під час сьогоднішньої сесії Дрогобицької районної ради відбулися дві приємні урочисті події: до депутатського корпусу з найкращими пісенними

побажаннями та віншуванням завітали колядники - працівники районного відділу культури, згодом урочисту частину сесійного засідання


продовжили пластуни, які запалили Вефлиємський Вогонь Миру... Щоб засяяв в оселях мирян добробутом, спасінням і Господнім Благословенням.


Також, під час сьогоднішньої, ІІ позачервої сесії Дрогобицької районної ради, депутатом від "Європейської солідарності" Андрієм Янівим було зачитано депутатське звернення до Президента України В. Зеленського, Верховної Ради України , Кабінету Міністрів України, Львівської обласної ради, ЛОДА, щодо необхідності законодавчо врегулювати діяльність районних рад та райдержадміністрацій.
- Ми, депутати Дрогобицької районної ради, стурбовані ситуацією, яка склалася із визначенням повноважень та фінансуванням органів на районному рівні.
Відповідно до чинного законодавства України районні ради зобов'язані передати всі установи та заклади, які фінансувалися з районного бюджету у власність сільських, селищних, міських територіальних громад, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України.

З 1 січня 2021 року видатки на функціонування вищезазначених установ будуть здійснюватися з бюджетів об'єднаних територіальних громад .
Разом із тим, станом на сьогоднішній день, законодавчо не визначені нові повноваження районних рад та райдержадміністрацій, а також не передбачено у відповідних бюджетах будь-які кошти на їх функціонування.
Дана ситуація призводить до невизначеності та дублювання повноважень в галузі державного та місцевого управління на районному рівні і унеможливлює належне виконання функцій районними радами та райдерадміністраціями.
Враховуючи вищенаведене, просимо в якнайкоротший термін врегулювати питання законодавчого визначення повноважень районних рад і фінансування районних рад та адміністрацій у наступному році. - Резюмував у зверненні Андрій Євстахович.
Рішення щодо звернення до "вищестоящих" інстанцій про необхідність законодавчо врегулювати діяльність районних рад та райдержадміністрацій депутати підтримали одноголосно.

P\S Звичайно ж, ще одним приємним "десертом" сесійного засідання у Дрогобицькому районі було вручення депутатських посвідчень.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: