Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

«Польська допомога» для освітніх закладів Дрогобицької громади


Культурне, привабливе для туристів місто Дрогобич відвідали Генеральний Консул Еліза Дзвонкевич, консул Рафал Коцот та голова правління Фундації Міжнародної солідарности (Fundacja Solidarności Międzynarodowej) Рафал Дзєнцьоловський. Під час візиту гостей супроводжували голова служби волонтаріату Благодійного фонду «Карітас УГКЦ, громадський активіст Артур Деска, парох костьолу святого Варфоломія о. Мирослав Лех, голова Фундації імені святого Антонія Ольга Павловська.

Вчора, 21 грудня, на Площі Ринок представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні передало відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради засоби індивідуального захисту: шість тисяч масок багаторазового використання та 350 літрів дезінфікуючих засобів.

Ці необхідні в час пандемії засоби призначені для школярів міста Дрогобич. Перелік придбаних товарів був узгоджений з виконавчим органом Дрогобицької міської ради відповідно до потреб.

Загальна вартість допомоги складає понад 220 тис. гривень. Підтримка освітнім закладам надана за рахунок коштів програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.


Передача засобів відбулася на площі Ринок. До Дрогобича завітали Еліза Дзвонкєвіч – Генеральний Консул РП у Львові та Рафал Дзєнцьоловскі – Голова правління Фонду міжнародної солідарності. Їх супроводжували отець Мирослав Лех та волонтер Артур Деска.

Представники місцевого самоврядування, які зустрічали почесних гостей, висловили подяку польським колегам за солідарність у протидії пандемії COVID-19 та партнерську співпрацю, яка триває роками.

Як наголосив Рафал Дзєнцьоловскі, в рамках протидії пандемії COVID-19, Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні надає матеріальну допомогу медичним та освітнім закладам у п’яти регіонах України та м. Києві. Вартість цьогорічної допомоги від Фонду становить 3 млн. 200 тисяч гривень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: